Evde Dağınıklıktan Kurtulmanın Yolları?

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 15 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


  1. Evinizdeki dağınıklıkltan şikayetçimisiniz gerçi kim şikayetçi olmazki benimde en büyük sıkıntım bu diyebilirim ev ile ilgili her konuda biraz hassas olmak iyide abartmak inanın sizi hem çok yorar hemde keyfinizin kaçmasına neden olur.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/evdeki-daginiklktan-kurtulma-yollari-93216.jpg]evdeki-daginiklktan-kurtulma-yollari-93216[/IMGALT]

    Eğer sizde evde dağınıklıktan sıkılıyorsanız yapmanız gereken şey bazı şeylerin daha düzenli olması, hayatınıza hem zaman kazandırır, hem sizi stresten kurtarır. Oldukça basit çözümlerle evinizde istenmedik dağınıklıklardan kurtulmanız mümkündür.Ayrıca Ev işlerini organize etmek için not kağıtları ve bloknotlar en iyi yardımcılardan biridir.

    Aile aktiviteleri ve randevu günlerinizi renkli kalemlerle işaretleyeceğiniz bir takvim, çok işinize yarayacaktır. Onu, herkesin görebileceği bir yer olan buzdolabının üzerine asmak çok iyi bir fikir olacaktır.

    Fazlalıkları hızlıca ortadan kaldırmak Her gün kullandığınız tuz, yağlar ve en sevdiğiniz baharatları ocağınızın yanında istersiniz. Fakat, bu malzemeler sık sık kullanacağınız tezgah üzerinde yer kaplar. Tüm bu baharatlıkları farklı şekillerde ve büyüklüklerdeki saplı kutulara, çekmecelere yerleştirerek hepsini bir arada tutarsınız ve yer kaplamaz.