Evde bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 7 Aralık 2013 tarihinde açılan konu


 1. Evde bal köpüğü saç rengi eidlebilirmi evinizde kendiniz saçlarınızı boyamak istiyorsanız bal köpüğü saç renk tonunu tutturabilirmisiniz.Tüm bu soruların cevabını aşağıdaki kısa yazımızda bulabilirsiniz.

  Bal Köpüğü Saç Renkleri etkileyici ve güzel bir renk tonudur.

  Direk bal köpüğüne boyamak oldukça riskli bir iştir. Bu sezon çok tutulan ve çok sık gördüğümüz bal tonların kuaförlerde boyatılması gerekmektedir.

  Evde kendiniz bal köpüğü yapmayı denerseniz turuncu bir renk yakalamış olabilirsiniz bu nedenle evde bal köpüğü saç rengi denemenizin çok da iyi bir fikir olmadığını düşünüyoruz.

  Bal köpüğü tonlarını piyasaya çıkarmış olsa da bu rengi tutturmak mümkün değildir. Bal tonları ne açık ne koyudur. Açık renge boyatmaya cesareti olmayanlar, koyu rengi sevmeyenler için bal tonları süper uygun olur. Üstelik bu tonlarda saç boyaları mevsimlik değildir. İster yaz, ister kış, isterseniz de bahar aylarında kullanabilirsiniz.

  Eğer koyu saç rengi tonlarına sahip iseniz Örnek olarak kahve saçlar için küllü kahve ve en açık sarı tonlarını karıştırın o zaman çok güzel bir bal tonu yakalayacaksınız. Bal tonları için röfle renkleri de çok uygundur. Yukarıda ki 1. resimde röfleli bal tonları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Size bir püf noktası önereyim. Sıcak tonlarda saçlarınızı sıcak tonlarda daha açık renklere boyadığınız da saçlarınız turuncu olur. Saç boyanızı kül tonları ile karıştırarak uyguladığınızda istediğiniz rengi yakalayabilirsiniz.

  Evde palette kahve köpüğü ile neva color altın sarısı rengini karıştırıp dilediğiniz gibi bal rengi saçlara kavuşabilirsiniz.

  bal-köpügü-sac-rengi-evde-boyanirmi-.
   


Similar Threads: Evde köpüğü
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Sivilce Evde Nasıl Tedavi Edilir? 25 Mayıs 2014
Kişisel Bakım Evde Nasır Tedavisi 18 Mart 2014
Kişisel Bakım Evde Ağda Nasıl Hazırlanır? 10 Şubat 2014
Kişisel Bakım Evde Kaş Nasıl Alınır? 29 Ocak 2014
Kişisel Bakım Evde Yosun Maskesi Nasıl Yapılır? 23 Kasım 2013