Ev Dekorasyonunda Beyaz Tercihi

'Ev ve Dekorasyon' forumunda EyLüL tarafından 2 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ev Dekorasyonu Beyaz

  [​IMG]  Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler,Beyaz Ev Dekorasyon Modası

  Sevgili Bayanlar sizde Evde beyaz kullanmayı sevenlerden misiniz öyleyse tam size göre bir konudasınız...Beyazı dekorasyona uygulamak kolaydır ancak püf noktalarını bilirseniz bende beyazı seven bir bayan olarak sizlere Beyaz Ev Dekorasyonu ile ilgili bir aç öneri sunmak istiyorum..

  Eviniz küçük ve çok az ışık alıyorsa beyaz ve beyaza yakın kırık tonları mutlaka tercih etmelisiniz.Beyazı kullanmadan önce nelerin beyaz olmayacağına karar vermelisiniz.Evinizi geniş ve aydınlık gösterecek olan beyazın kendisi değil, onun nerede kullanıldığıdır. Tavan ve duvarlar beyaz olabilir.

  Tavanınızın koyu renk olması evi basık gösterir. Duvarların koyuluk derecesi arttıkça, eşyaların beyazlığı aşırılık hissi vermeye başlar.Mavi beyaz ile kullanıldığında soğuk etki yaratır. Kırmızı ve tonları kullanıldığında sıcak etki yaratır. Sıcak ve soğuk renklerin beyaz ile dengesine özen gösterin.Beyaz bir dekorasyonda her şeyi korumanıza rağmen, aksesuarlarınızdaki tüm metalleri ağaca çevirmeniz bütün dekorasyon tadını değiştirir.

  Aydınlık seviyesi sağlayacak ışık kaynaklarını öneriyorum. Üstelik düzeyi ayarlanabilir olması da çok önemli. Evlerin girişleri genellikle en az ışık alan bölümden gerçekleşir. Bu nedenle evinize huzur ve aydınlık içinde merhaba demek için beyazı girişte kullanabilirsiniz.Mutfakta dolapların beyaz olarak seçilmesi mümkün. Tezgah ve kullanıyorsanız kahvaltı köşesindeki masanızı farklı renk seçerken sandalyelerinize ait kumaşlarınızı yine beyaz tercih edebilirsiniz.Çiçekler beyaz dekorasyonda baş tacımız. Lilyum, Güller ve Sümbülleri unutmayın.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Oca 2014