Eunhyuk Kimdir resimleri

'Resimli Konular' forumunda Meryem tarafından 26 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. İsim: 은혁 / Eun Hyuk
  Gerçek İsmi: 이혁재 / Lee Hyuk Jae
  Meslek: ŞarkIcI, dansçı, DJ ve aktör
  Doğum Günü: 4 Nisan 1986
  Boyu: 177cm
  Kilosu: 58kg
  Burcu: Koç
  Kan Grubu: O
  Ajansı: SM Entertainment

  eunhyuk TV Dizileri : Nonstop 6 (MBC, 2005, konuk oyuncu)

  eunhyuk Filmleri : Attack on the Pin-Up Boys (2007)

  eunhyuk Biyografi

  Lee Hyuk-jae (4 Nisan 1986 doğumlu) sahne adı Eunhyuk’dur. Kore Pop sanatçısı, sunucu, şarkı sözü yazarı ve arada sırada aktörlük yapmaktadır. Büyük bir grup olan Super Junior’da rep çi ve dört dansçıdan biridir. Koreli Komedyen Lee Hyuk-jae ile aynı isim karışıklığı olmasın diye “Gümüş” anlamına gelen Eunhyuk adını almıştır.

  eunhyuk Kariyeri

  Eunhyuk; Neunggok, Goyang, Gyeonggi’de dünyaya gelmiştir. 1999’da 13 yaşına girdiğinde SM Entertainmett’ın sınavına çocukluk arkadaşı Xiah ile başvurmuştur. Xiah sınavı geçip şirketle bir sözleşme imzalamış anca Eunhyuk başarısız olmuştur.

  Bir dahaki sene yine başvurmuş ve sonunda rep ve dans yeteneklerini göstererek seçilmeyi başarmıştır. SM Entertainment altında şarkı söyleme, dans etme, aktörlük ve Mandarin Çincesi dersleri almıştır. 2002 yılında Eunhyuk Xiah ve Sungmin R&B grubu oluşturdu. Bir yıl sonra bu üçlü “Heejun vs. Kangta, Battle of the Century: Pop vs. Rock” adlı bir showda kısa bir süre yer aldılar. Bu showda Moon Hee-jun ve Kangta onlara şarkı söylemenin farklı tekniklerini öğrettiler. O yıldan sonra bu grup dağıldı ve 2003’de Xiah DBSK’nın bir üyesi olarak çıkış yaptı. Eunhyuk ve Sungmin on erkeğin eğitildiği bir gruba geçtiler. Bu oniki erkek Super Juniorun ilk jenerasyonunu olan Super Junior 5 grubunu oluşturdu.

  Eunhyuk SuJu’nun beğeni toplayan şarkı sözü yazarıdır ve SuJu’nun çoğu şarkısının rep kısımlarını o yazmıştır. DBSK’nın Show Me Your Love" isimli şarkısının Heechul ve Shindong ile birlikte rep kısmını yazmıştır.

  Grubunda lider dansçıdır ve “dans makinesi” olarak bilinir ve çoğu insan onun harika bir dansçı olduğunu düşünür.

  Karyeri boyunca iki alt grupta yer almıştır. 2007 Şubat ayında Super Junior T ve bir yıl sonrasında Super Junior happy grubuna geçmiştir. Şuan Leeeteuk ile birlikte SuJu’nun Kiss The Radio(SUKIRA) radyosunda djlik yapmaktadır.

  Super Junior Eunhyuk resimleri
  Eunhyuk1. Eunhyuk2. Eunhyuk3. Eunhyuk4.