Etkileyici Ve Komik Sözler

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 21 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Etkileyici Ve Çok Komik Sözler
  Etkileyici Güzel Komik Sözler
  En Güzel Komik Ve Etkileyici Sözler

  Etkileyici Komik sözlermi Arıyorsunuz Tam yerindesiniz öyleyse Etkileyici komik sözlerden derlediğimiz en güzel sözler sizler için burada ;)

  Suskunluğumu Hafife Alma bence; Konuşursam AĞIR Gelir Kaldırırmısın sence...

  Dürüstlük denilen şey, pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulmazsın ..!


  Seni seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururlu birisir.


  Bir gün bana diyeceksin. Beni daha çok hayatımı, bende hayatı diyeceğim. Sende küsüp gideceksin. Bil ki benim hayatım sensin.

  Aşka herkes yeniden başlar. Ama sabredenler muhakkak kazanır.

  Dalgalar kıyıya her vurduğunda seni seviyorum. Derler.

  Sen bana aşıktın bende sana şimdi beni bıraktın Gitin. Ben kaldım burda...

  Aşk birbirine bakmakla olsaydı. An büyük aşk öküzün trene baktığı gibi olurdu.

  Kim istemez mutlu olmayı, ama mutsuzluğa da var mısın?

  Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

  Ben geçen gün sokakta eski sevgilimi gördüm. Bana dedi ben halen eskisi gibiyim, tekrardan başlıyalım sevgimize, ben de dedimki ben eskici değilim.

  Sen bana aşıktın bende sana şimdi beni bıraktın Gitin. Ben kaldım burda...

  Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

  Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

  Derdi anlamakmı yoksa bilmemekmi faydalıdır.

  Ben sensizim ama, nasıl bir durumsa hala ben sendeyim.

  Yeni bir aşka başladığımı sanmışım. Maalesef yanılmış. Bu işin sonuda ayrılık olacak. En iyisi aşık olmamak.

  Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

  İnsanların yaptığı sahte paralar kadar paraların yaptığı sahte insanlar var bu dünyada


  Senden Sonra Kaç Lekeli Aşklar Yaşadım Biliyormusun Lekeli Diyorum Çünkü Senin Anılarınla Kirlettim Hepisini

  seni denizde buldum kaybetmek istemiyorum kalbimin derinliklerine gömdüm seni aramak istemiyorum

  eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sensizliğimde ihtiyacım olsun

  Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

  Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.  Biliyorum. Zor olacak bu ayrılık ama boş ver

  Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.
  Kim istemez mutlu olmayı, ama mutsuzluğa da var mısın?