Estetik Kurbanı Olan Ünlüler

'Resimli Konular' forumunda Dark tarafından 22 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Estetik yaparak dahada güzelleşmeyi planlayan bazı ünlüler bakın estetikten sonra ne hale geliyorlar

  Plastik cerrahi son yıllarda özellikle kadınlar tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Amaçları hiç şüphesiz daha genç görünebilmek olan estetik tutkunları eğer bir kere bu cerrahi operasyonlara bulaşmış ise zaman içinde operasyon bağımlısı haline geliyor. Şüphesiz bu cerrahi operasyonların en büyük tutkunları da popüler dünyanın ünlüleri. Şimdi size geçirdikleri sayısız operasyonlarla tiplerini tamamen değiştirmiş fakat maalesef düzgün sonuç alamamış ünlüler.

  işte estetik yapan ünlüler

  [​IMG]

  Janice Dickenson
  Dünyanın en iyi modellerinden olan Janice, 70li ve 80li yıllarda dünya modasını belirlerken Steven Tyler'a aşık oldu. Ayrılmalarından sonra sevgilisinin kendisine geri dönmesini sağlamak için bütün parasını ve zamanını plastik cerrahiye yatırdı.  [​IMG]
  N
  adya Sulemon "Octomom"
  Birdenbire şöhret olmak gerçek ve kendini asil olarak gören Amerikalılara mahsus bir şey. On dört çocuğa sahip olmasının ve doğumunu halkın desteği için satmasının yanında Nadya Sulemon, çok beğendiği Angelina Jolie'ye benzemek için bir cerrahi operasyonu geçirdi. Bu operasyon da yeni çocuk sahibi olmak için suni döllenme uygulamadan hemen önce gerçekleştirildi.


  [​IMG]
  Micheal Jackson
  Micheal Jackson kendi kendine ilan ettiği "Popun Kralıyım!" ünvanını yavaş yavaş "Plastik Cerrahinin Kralıyım!' a çevirse hiç de fena olmaz. Yakınlarda, Londra'da sahneye çıkan Jackson, hayranlarına "İşte bu!" dedi. Bu sözüyle keşke "İşte yeniden burdayım!' ı kastetseydi ama maalesef biliyoruz ki yeniden sahneye çıkmasının tek sebebi plastik cerrahiye olan bağımlılığına maddi kaynak sağlayabilmek.


  [​IMG]
  Sophia Loren
  Sophia Loren hiç şüphesiz sadece bir jenerasyonun en güzel kadını değil, tüm zamanların en güzel kadınlarından biri. Ve yaşlandıkça güzelliğini korumak istemesi anlaşılır bir şey; ama şansızlığı herhalde Crypt Keeper ile çalışan cerraha gitmesi oldu

  [​IMG]
  Lisa da plastik cerrahiyi kullanarak dudaklarınını dolgunlaştıran ünlüler arasında yer alıyor. Resimde yeni dolgun dudakları ve kocaman iç karartıcı küpeleri ile nasıl gurur duyduğunu görebilirsiniz.

  Linda'nın, plastik cerrahisine "Biraz Murphy Brown'e biraz da Martha Stewart'e benzemek istiyorum" dediği söyleniyor.

  [​IMG]
  Nikki Cox
  Bir zamanlar Nikki Cox'un Chris Brown ile çıktığını düşünebiliyor musunuz? Son zamanlarda dolgun dudakları ile dikkat çeken Nikki plastik cerrahi operasyonlarından vazgeçmeli.

  [​IMG]
  Cher
  1960'larda geçirdiği burun operasyonundan sonra, Cher 40 yıldır yüzünü kabul edilebilir hale getirmekle uğraşıyor. Kendisini bu işe adaması karşında şapka çıkartılır.

  [​IMG]
  Donatella Versace
  Kardeşi Gianni Versace'nin kötü şakasına uyarak transeksüellerin gittiği plastik cerraha gitmesi hayatının hatası oldu herhalde.
    2. Evrim Teorisine inanasım geldi :):f30:
    3. Hepside çirkinleşmiş zaten ..:)
    4. çok güzel olmuşlar buyolda devam etsinler