Eşref saati

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 14 Eylül 2008 tarihinde açılan konu


 1. Eşref Saati’nde, şehrin büyüklüğüne meydan okuyan küçük hayatların yaşandığı bir eski İstanbul mahallesinde, can dostu bildikleri birbirlerine direnen iki inatçı adamın, asri zamanlarda hala “bir zamanlar”ı yaşayan iki eski zaman kabadayısının hikayesi anlatılacak.
  Aynı mahallede doğan, aynı eli öpüp aynı raconla büyüyen, hiç uzlaşamayan ama hiç de ayrılamayan iki kabadayı olan Sarı Eşref ve Kara Eşref’in hikayesinin anlatıldığı Eşref Saati, bolca güldürecek, bazen hüzünlendirecek.
  Pana Fim’in SHOW TV ekranında izleyici ile buluşacak bu yeni dizisinde Kara Eşref karakterini Yavuz Bingöl, Sarı Eşref karakterini ise Yetkin Dikinciler canlandıracak.
  Uğruna hapis yattıkları Alemdar Ağa’dan aldıkları elle, boğaza nazır bir İstanbul semtinde yaşayan bu iki kabadayının can düşmanı, mahalleye yat limanı yapmak isteyen müteahhit olacak.
  Birbirlerinin hem aynı hem de zıddı olan iki Eşref, sadece düşmana değil, birbirlerine de meydan okurken, tek bir zaafları olacak: O da birbirlerinin kız kardeşlerine duydukları aşk… Eşreflerin kız kardeşleri rolünde Özge Borak Şakrak var. Mahallenin terzisi Yadigar ise iki Eşref arasında uzlaşmanın adresi olacak. Yadigar karakterini Ahmet Uğurlu canlandırıyor.
  Dizinin kadrosundaki diğer isimler arasında Şebnem Dönmez, Ali Atay ve Serkan Ercan var.


  Oyuncu Kadrosu
  Yavuz Bingöl
  Yetkin Dikinciler
  Özge Borak Şakrak
  Ahmet Uğurlu
  Şebnem Dönmez
  Ali Atay
  Serkan Ercan
   


Similar Threads: Eşref saati
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Eşref Vakti- Eşref Vakti Albümü 2011 1 Şubat 2011
Medya Bölümü Sultan Dizisi Yeni Yayın Saati ve Günü 3 Eylül 2012
Medya Bölümü 29 Ağustos Fb Spartak Moskova Maç Saati 29 Ağustos 2012
Medya Bölümü Beren Saatin Çocukluk Aşkı Kenan 11 Temmuz 2012
Medya Bölümü Uçurum Dizisinin Yayın Saati 25 Mart 2012