Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Gerçek isimleri

'Popüler Diziler' forumunda Burcu tarafından 13 Ağu 2015 tarihinde açılan konu

 1. Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği ATV'nin yeni dizisi "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" Eylül ayında başlıyor. Ha bugün ha yarın derken nihayet dizinin yayınlanma tarihi belli oldu ve tanıtımları dönmeye başladı. Dizi bir mafya dizisi ancak içinde aşk ve entrikada yok değil.

  Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinin başrol oyuncuları Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır. Bunun yanı sıra diğer mafya dizilerinden tanıdığımız pek çok mafya babası yine bu dizide karşımıza çıkacak.

  Yönetmenliğini Onur Tan'ın yaptığı, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener tarafından kaleme alınan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosunda Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Yüksel Arıcı, Emre Törün, Hakan Karahan, Oktay Gürsoy, Can Bartu ve Yasemin Sakallıoğlu gibi tiyatro dünyasının başarılı isimleri de yer alacak.

  Yıllar önce Kurtlar Vadisinde Çakır olarak ekranlara çıkan ve neredeyse tüm Türkiye'nin kalbini fetheden Oktay Kaynarca yeni dizisi ile bu başarıyı tekrar yakalayabilecek mi bunu yakında göreceğiz.

  Oktay Kaynarca-Hızır

  oktay kaynarca.

  Deniz Çakır - Meryem (hızır'ın eşi)

  denizcakir.