ESET NOD32 Windows 7

'Teknoloji' forumunda cCasT tarafından 5 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  ESET NOD32 Windows 7'yi Destekliyor
  Hem bireysel ve hem de kurumsal kullanıcılara yönelik ESET NOD32 Antivirus 4 ve ESET Smart Security 4 ürünleri, Windows 7 ile uyumlu hale getirildi.

  Sezgisel tarama özelliği ThreatSense ile antivirüs sektörüne farklı ve proaktif bir yaklaşım getiren ESET'in ürünleri, bugün tüm dünyada 90 milyon kişi tarafından kullanılıyor. Bu denli geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan ESET, yeni ya da yenilenen işletme sistemlerinin de koruma altında alınması konusunda hızlı hareket ediyor.

  ESET, bu çerçevede ürünlerini, Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7 ile uyumlu hale getirdi. Buna göre ESET'in tüm dünyada kullanıcılara sunduğu ESET NOD32 Antivirus 4, ESET Smart Security 4, Remote Administrator 3, SysInspector ve ESET Online Scanner adlı programlar, Windows 7 işletim sistemini bütünüyle destekliyor.
  ESET, Windows 7 ile tam bir uyumluluk için kullanıcılarına, ESET Smart Security 4, ESET NOD32 Antivirus 4 ve Business Edition sürümlerini internet sitesinden indirerek yeniden kurmalarını tavsiye ediyor.