Erken Yaşlanmayı Önlemek İçin

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 28 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


 1. Cildinizi sıkılaştırmak için sizlere harika bir önerimiz olacak bayanlar Sizlere vereceğim maske cildinizi sıkılaştırmaya yarıyacak dolgun ve daha düzgün ayrıca pürüssüz görünmesini sağlayacak.Bu maske sayesinde cildinizin gençleştiğini ve daha canlı bir görünüme kavuştuğunu hissedeceksiniz.

  Hazırlayacağımız Ihlamur maskesi cildimizin yaşlanmasını geciktirir cildimize hafiflik ve rahatlama hissi verir. Cildi gerginleştirerek bakım yapar.

  Gerekli Olan Malzemeler;2 tutam ıhlamur,1 bardağı sıcak süt.

  Maskemizin hazırlanışı;Maske uygulanmadan önce cildin temizlenmiş olması gerekmektedir. Sütü ısıtıp içerisine 2 tutam ıhlamuru atıp 15 dakika demlenmeye bırakın. Daha sonra süzüp yüzünüze masaj yaparak sürün. 15-20 dakika kadar bekletip yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

  Hazırladığınız bu özel maskesyi cildinize haftada bir yada iki defa uygulayabilirsiniz göreceksiniz cildinizdkei farkı ve değişikliği.Ayrıca bu maske cildinizin sıkılaştığını ve daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/erken-yasliligi-onleyen-maske-33338.jpg]erken-yasliligi-onleyen-maske-33338[/IMGALT]