Erkeklerin Karşı Koyamadığı şeyler

'Sosyal Konular' forumunda aykuta tarafından 20 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Erkekler kadınların hangi özelliklerinden etkilenir, hangi yönlerine ya da tavırlarına karşı koyamaz? Onları en çok ne etkiler? Parfüm, makyaj, yürüyüş.. İşte erkeklerin karşı koyamadığı 3 şey..

  Sıcak bir gülümseme

  Gülümseyen, kendine güvenen ve eğlenceli bir kadının erkeğin dikkatini çekmesi kolaydır. Çoğu kadın gülümsemesinin erkeğin hakkında yanlış düşünmesine neden olacağından korkar. Kadınlar, güvenli yakınlaşma anında, istemeyerek yanlış mesaj göndermekten ve karşısındakinin onu kırmasından korkar. Ek olarak, gülümseme karşılık verme olarak da kabul edilebilir.

  Dinleyen kadınlar

  Erkekler nadiren de olsa dinlenilmek ister. Onların ihtiyacı olan sadece birkaç dakika dinlenilmektir. Çoğu erkek konuşmayı yüzeysel tutmak için kısa konuşur, oysa kadınlar Onlar karşısındaki kadını dinleyerek tanıyacağını düşünür. Eğer kendilerini gözlerinin içine bakarak tüm dikkatiyle onu dinleyen bir kadınla karşılaşırlarsa bunu kendisini etkilemek için yaptığını düşünür. Kadın onu dinlemeye devam ediyorsa çok fazla konuşmaz. Bu tür kadınlar erkeklerin
  ilgisini çekmez ve evlenilmeyecek kadınlar arasında yer alırlar.

  Seksi bir elbise..

  Herkes erkeklerin ilk görsel olarak etkilendiğini bilir ancak bazen kadınlar erkeklerin görmek istediklerini nasıl göstereceklerini unutur. Doğru giyinilerek bir erkek hipnotize edilebilir. Kadınlar sadece bununla mükemmel kadınlar farkedilir korkularının üstesinden gelebilirler. Mükemmeliği unutun. Eğer gerçekten hoşlandığınız erkek tarafından farkedilmek istiyorsanız renkleri, elbise ve kıvrımları düşünün. Erkekler yumuşak ve kaliteli kıyafetler giyen
  kadınlardan hoşlanır.

  Erkekler için pantolon giyen ya da rahat elbiseler içindeki kadınlar seksi değildir. Böyle giyinen kadınların etkileyici küpeleri ya da uzun saçları yoksa görmezler bile. Güzel hatta kırmızı ağırlıklı giyinmiş bir kadınla konuşmak erkeklerin seksi düşünmesine neden olur. Kadınsı hafif kumaştan hazırlanan bir elbise, kadınların hayal edemediğinden çok daha çekicidir.
    2. Cevap: Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 Şey

  :f196::f196:yaw dur aykut bak forumdaşın hanımlarıyla ğavga edeceyik.
  gerçi hanımlar bu bölüme bakmasınlar yasaklıyorum burayı :f196:
    3. Cevap: Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 Şey

  dur az ben kendimi tanitayim nasil giyndiğimi? :f196:

  1.ayakabım kırmızı
  2.güzel birde sarı takım elbise giyerim
  3.bir elimde futer öteki elimdede baston
  nasil ama :f196:
  forumdaşın hanımları bakmasın he:(:f196:
   


 4. lem

  lem


  Cevap: Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 Şey

  :f30: zor