Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey

  [​IMG]
  Erkekler kadınların pek çok huyundan nefret eder aslında. Flört aşamasında herşey hoş görünür ama işler ciddileşip evlilik yolunda adımlar atılmaya başlandığında her erkek karşısındaki bayanın değişmesini bekler ve bazı davranışlarını nikah memurunun karşısına geçmeden unutmasını ister. Nedir peki erkeklerin kadınlarda nefret ettiği şeyler?

  Seven kıskanır derler ama erkekler için ne yazık ki durum pekte öyle değil. Yanındaki bayanı fazlasıyla kıskanan erkek malesef kadınların kıskançlığından hiç hoşlanmıyor. Başlıyor hemen şikayet etmeye “bana güvenmiyor musun?, inanmıyor musun bana? ben hiç yapar mıyım?” Kadınlar aynı soruyu sorduğunda ise “Hayatım ben sana değil karşıdaki insana güvenmiyorum” diyerek işin içinden kolayca sıyrılmayı başarıyorlar.

  Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği bir başka özellik ise kadınlardaki alışveriş tutkusu. Tamam alışverişi seviyoruz ama erkeklerin de aşağı kalır yanı yok ki… Sürekli alışverişe gitmek, AVM’lerde vakit geçirmek erkeklerin doğasına ters. Onlar boş zamanlarda AVM’lerde alışveriş yapmak yerine televizyon karşısında uyuklamayı tercih ediyor. Hal böyle olunca da alışverişte geçen zaman boşa geçmiş zaman oluyor.

  3. sırada ise kadınların ilişkilerde aşırı yakın olmayı istemeleriymiş. Kadınlar sevgi pıtırcığı gibidir. Sürekli romantizm ister, bir çift güzel söz duymak ister, sevildiğini hissetmek, sevdiğini de hissetirmek ister. Beraber vakit geçirmek kadınların en büyük arzusudur. Ama gel gelelim erkekler bundan da hoşlanmıyor ve ilişkide üzerlerine çok fazla düşülmesini istemiyorlar.

  Erkekler kadınların başka hangi huyundan nefret ediyormuş hemen söyleyelim. Gözyaşı… Kadınların gözyaşı bir süre sonra erkekleri bezdiyor. O yüzden hanımlar siz siz olun olur olmadık şeye ağlamayın ve partnerinize yada eşinize ağladığınızı çok farkettirmeyin. Önceleri bir damla yaşa dünyayı yakmaya kalkan erkek bir süre sonra aynı damlada kendisi boğulacakmış gibi hissetmeye başlıyor.

  Son olarak ise biz kadınların çok sevdiği sevgi cümleleri… Seni Seviyorumlar, sana aşığımlar bir süre sonra erkeği sıkıyormuş. Eğer karşınızdaki kişiyi sıkmak ve bunaltmak istemiyorsanız bu cümleleri fazlaca söylemeyin, söylemekten çok hissettirin. Siz bütün bunlar yapsanız dahi erkek yine bulacaktır sizde değiştirmek isteyeceği bir kaç özellik ama siz en önemli olanları bilin ve ona göre davranın.