Erkeklerin Kadınlarda Hoşlanmadıkları Davranışlar?

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 2 Ara 2013 tarihinde açılan konu

 1. Erkekler her zaman ne isteidkleri bilirler.Özellikle eş ve sevgili seçerken kendilerine uygun olmaları konusunda ince eler sık dokurlar.Ayrıca erkekler yaşantılarına alacakları kadında öncelikle kendilerini mutlu hissettirebilme özelliğini ararlar.Yani bir erkeği mutlu edemiyorsanız malesef onunla uzun bir ilişki hayalinden uzaklaşın.

  erkekler-neden-hoşlanmazlar-.

  Erkeklerin hoşlanmadığı davranışları bilmeniz yaşadığınız ilişkiyi sağlamlaştıracaktır.

  Merak ediyorsanız işte Erkeklerin biz kadınlarda hoşlanmadıkları davranışlar.

  Erkekler sinirli kadınlardan hoşlanmazlar kendinize hakim olmayı öğrenmelisiniz.Sinirli bir kadın tipinden erkekler hoşlanmıyorlar malesef.Erkekler çabuk sinirlenen kadınlardan hoşlanmazlar. Bu nedenle ne olursa olsun hayatınızdaki stres ve gerginliği birlikte olduğunuz kişiye belli etmeyin.

  Erkekler hareketli ve canlı kadınları severler. Sürekli şekilde evde oturan, işten eve evden işe giden bir kadın erkeğe sıkıcı gelebilir. Onunda hoşuna gidebilecek aktiviteler planlayıp uygulamaya koyulursanız erkekler için vazgeçilmez olabilirsiniz.

  Kesinlikle bir erkeğe yalan söylemeyin.Hangi konuda olursa olsun ilişkinizde yalan olmamasına özen gösterin.Dürüstlüğün birlikteliğinizin garantisi olduğunu unutmayın.Kadın gibi davranın erkekler hiçbir zaman erkeksi davranan kadınalrdan hoşlanmazlar.

  Erkekler ne kadar düzensiz olursa olsun sevgilisinin düzenli, tertipli olmasını ister. Çünkü arkasını toplayacak, açığını kapayacak birine ihtiyaç duyarlar.Bu nednele ne olursa olsun düzenli ve tertipli olmaya özen gösterin.Bakımlı olun erkekler hiçbir şekilde bakımsız kadınlardna hoşalnmazlar özlelikle saçlarınız her zaman temiz olsun.Giyiminize de özen göstermelisiniz düzensiz ve uyumsuz kıyafet seçimlerindne uzak durmalısınız.Bir erkekten verebileceğinden fazla şey istemeyin.Sabırlı ve hoşgörülü olun erkekler sabırsız olan kadınlardan hoşlanmazlar.