Erkeklerin değişmeyen özellikleri

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 8 Aralık 2013 tarihinde açılan konu


 1. Erkeklerde değiştiremeyeceğiniz özellikler


  Biz kadınlar için erkeklerde aradığımız birçok özellikler vardır.Erkekleri kendi özellikleri ile kabullenmek yerine onları değiştirmeye sakın çalışmayın çünkü erkeklerde değiştireyemeyeceğiniz birçok özellikler vardır.

  Erkeklerin değişmeyen özellikleri olduğunu bilmek yetmiyor bu özelliklerin neler olduklarını da bilmeniz gerekmektedir.Bazı konular hakkında erkeklerden emin olabilirsiniz. Hatta biriyle hiç tanışmadan önce bile onun hakkında fikirlere sahip olmanız mümkündür.

  erkeklerin-degismeyen-özellikleir-.jp2.

  Erkeklerin değişmez özellikleri nelerdir bilmek istermisiniz bayanlar?

  Elbetteki ilk önce Bu listenin başında futbol yer alıyor. Ne kadar düzenli olarak futbol izlemese de önemli maçta en büyük fanatik kesilir ve televizyonun başına kitlenir.

  Erkekler ne kadar sert gibi dursalar da annelerine kadınlardan daha da düşkündürler, bunu çoğu erkekte fark edebilirsiniz.

  Erkeklerin yüzde 99 gibi bir kısmının arabalara düşkünlüğü olduğunu zaten biliyor olmalısınız.

  Ayrıca her erkeğin bir kanka grubu vardır ve aralarında istedikleri tüm şakaları yaptıkları.

  Hiçbir erkek alışveriş yapmayı sevmez, o yüzden erkekle alışverişe çıkıp 10 dakikada geri dönmenizi önermiyoruz; tartışmayla bile sonuçlanabilir.

  Birçok erkeğin romantizm yoksunu olduğunu da bu listeye ekleyebilirsiniz.

  En maço görünümlü erkek bile tam bir ana kuzusudur aslında. Eşinizin anne alışkanlığını değiştirmeye kalkmanız, hemcinsinizle esaslı bir savaşa girmeniz demektir.

  Siz seviyorsunuz diye, birlikte olduğunuz kişinin de alışveriş delisi olması gerekmiyor. Onu, birlikte alışveriş yapmaya ikna ederken yorulmaktansa kendi başınıza ya da kız arkadaşlarınızla alışveriş keyfi yapmayı tercih edin. Sevmiyorsa sevmiyordur, değiştirmeye çalışmayın hiç boşyere.

  Bazı erkekler; özellikle de çevrede, televizyonda harika vücutlu erkekleri gördükçe onlar gibi olmaya özenip spor salonlarından çıkmazlar.

  Erkeklerin özel günlerde size hediye vermesi, her aklına estiğinde eve çiçekle gelmesi ya da iş yerine bir buket gül göndermesi, romantik mesajlar atması gibi incelikler erkeklerin küçük bir azınlığına ait sadece.
   


Similar Threads: Erkeklerin değişmeyen
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Erkeklerin Gitmek İstemedikleri Yerler 1 Aralık 2012
Kadınların Dünyası Terazi burcu erkeklerin genel özellikleri 4 Temmuz 2011
Kadınların Dünyası Kadınlar Erkeklerin en çok neyine dikkat 9 Aralık 2010
Kadınların Dünyası Burçlara göre erkeklerin kadınlardan bekledikleri 10 Ağustos 2010
Kadınların Dünyası Erkeklerin Aşık Olma Belirtileri 28 Haziran 2010