Erkekleri Nasıl Etkilersin

'Kadınların Dünyası' forumunda eftelya tarafından 25 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Erkekleri Nasıl Etkilerim
  Erkekleri Nasıl Etkileriz
  Erkekleri Nasıl Etkileyebilirim


  Erkekleri etkilemenin yolları

  Karakterli olun
  Bir kadın karakterli olmalıdır. Erkekler karakterli söylediklerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Komik duruma düşmemeye dikkat edin.
  Espri anlayışınız olsun
  Kadınlar erkeklerin kendilerini güldürmesini ister ancak kadınlar da şaka ve espriden anlamalıdır. Ayrıca bir espriyi yüz kere dinlediğinde bile gülebilmelidir.
  Dürüst olun
  Bir erkek hayatının yarısını yemek sofrasında geçirir. Bu durumda her zaman onun yanında olacak mısınız?
  Gerginliklerini azaltın
  Sıkıcı ve stresli bir günün ardından onu sakinleştirin gergin kaslarını rahatlatın. Biraz rahatladığında herşey çok güzel olacak..
  Zeki olun
  Erkeklerin kadınların sadece vücutlarıyla ilgilendiği söylemlerine kanmayın. Erkekler beyinlerine de sahip olm ak ister. Bir erkek yanındaki kadının başarılı olmasını ister.
  Kadınsılık zariflik aşık çekici..
  Erkekler hayallerini süsleyen özelliklere sahip kadınlardan etkilenirler. Çok fazla ulaşılmaz olmayın sizi tanıdıkça her gün daha fazla aşka doymasını sağlayın.
  Çekici atletik ve eğlenceli
  Erkekler çekici atletik ve eğlenceli olmalıdır. Nasıl çekici oolacağınız size kalmış. Erkekler sportif özelliklere sahi sportla ilgili kadınlardan daha çok etkileniyor.
  Ateşli bakışlarınız olsun
  Aynanın önüne geçerek ateşli bakış egzersizi yapın. Ciddiyiz çok faydalı olacak. Erkekler bu bakışları hemen tanır ve elektiriğine kapılır.
  Taraftarlık
  Çoğu erkek futbol takımlarını destekler.. Onlar gibi fanatik bir taraftar olabilirsiniz. Mağlubiyet ve galibiyette yanında olmanız onu etkiler.
  Temizlik
  Erkekler temiz kadınlardan hoşlanır. Temiz görünüm her zaman etkileyicidir.