Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

'Bebek Bakımı' forumunda MisLinA tarafından 26 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu  1. Erkekler nasıl mutlu olur


    Erkeklerin nasıl mutlu olduğunu araştıran uzmanlar, erkekleri mutlu eden durumları açıkladılar.

    Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

    1. Özenle giyinip makyaj yaptığınızı izlemek
    Bayanların makyaj yapması erkeklere işkence gibi gelebili fakat onları izlemek erkekleri büyüler. Bayanların havlu ile oturup, aynanın karşısına geçim makyaj yapmalarının erkeklere sevimli gelen bir yanı vardır. Dışarı çıkmadan önce ya da sabahları sizi izleyebilmesi için kapıyı aralık bırakın.

    2. Onun çekici olduğunu söylemek
    Bayanlar güzel göründükleri zaman mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde güzel göründüklerini duymaktan memnun olurlar. Erkek arkadaşınızın fiziksel varlığının farkına varın, ona seksi bir söz söyleyin ya da ona sarılın.

    3. Sessizliğin tadına varmak
    Bazen erkekler sessizdir. Bu onların üzgün olduğunu göstermez aksine mutlu oldukları zaman susarlar. Sessizliğiniz ilişkinizdeki güven duygusunu yansıtır.

    4. Tavsiyeleri dinlemek
    Bayanlar iş, arkadaş ya aileleri ile ilgileri konuştuklarında erkekler onları destekleyici şekilde dinleyip konuşmaları gerektiklerini bilirler. Ama gerçek ya da değil erkekler çoğu problemin bir çözümü olduğuna inanırlar. Yani bayanlar herhangi bir ikileme düştüklerinde erkekler onlara tavsiyede bulunurlar. Eğer bu önerileri dikkate alırsanız bu erkekler için çok önemlidir çünkü onlara güvendiğinizi kanıtlamış olursunuz.