Erkekleri Kıskandırmanın Yolları

'Etüt Merkezi' forumunda Elfida tarafından 25 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. - Onun arayacağı saatlerde telefonunuzu meşgul tutabilirsiniz. Ya da o aradığında birkaç saat sonra aramasına geri dönebilirsiniz. Bu davranışınız onun üzerinde merak uyandıracaktır.

  - Çok spontane gelişmiş gibi kız arkadaşlarınızla dışarıya çıkabilirsiniz. Tabii ki geç bir saatte. Eğlenmek için trend olan bir mekanı seçmelisiniz. Böylece etrafta birçok bakışa maruz kaldığınızı düşünüp mutlaka sizi kıskanacaktır.

  - Çok eski bir erkek arkadaşınız birden ortaya çıksa ve siz onunla sık sık görüşmeye başlasanız nasıl olur? Yanlız bunu yaparken sevgilinizin tepkisini mutlaka düşünün. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Riski olduğunu düşünüyorsanız buluşmak yerine telefonda konuştuğunuz izlenimini yaratabilirsiniz.

  - Her daim bakımlı görünün. Kendinizi spora verin. Bakımlı ve güzel bir kadına kim bakmaz ki! Onun yanında da o bunun farkına varınca size çevrilen gözler, onu çılgına çevirecektir.

  - Ara ara sizi gizli numaradan birinin arayıp kapadığını söyleyin. Ve bu kişinin kim olacağıyla ilgili fikirler yürütün.

  - Üzerine titrer ve her istediğinizi yaparsanız sizi daha az umursar bunu unutmayın. Bazı kızlar nedense erkek arkadaşlarının her istediklerine boyun eğerler. Kendi fikirlerinizin olduğunu ve onunda buna saygı duyması gerektiğini hissettirin. Unutmayın dünya onun etrafında dönmüyor.

  - Başka bir erkeğin bu ünlü biride olabilir çok yakışıklı olduğundan bahsedin. Erkekler genelde zaten kadınlara bunu yapıyor. Birazda bu duyguyu onlar tatsın.

  - Sosyal medya hesaplarını kullanıyorsanız birkaç erkek arkadaşınıza rica edin ve yeni resimler ekleyin. Arkadaşlarınız resimlerinize güzel yorumlar yazsınlar. Emin olun sürekli sizin hesabınızı kontrol edecektir.

  - Son olarak herşey tadında güzel. Bunu yaparken abartmayın ve partnerinizi çileden çıkartmayın.
    2. Kendine güvenmeyen kişiler genelde böyle bir yönteme başvurur.