Erkekleri Kadınlardan Soğutan Sözler

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 10 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


 1. Erkeklerin hangi sözleri duymaktan hoşlanmadıklarını bilmek biz bayanlar için oldukça zor fakat bakın bu konunun araştırmacıları biz bayanların bu sıkıntılarını düşünmüşler ve erkeklere sormuşlar.Bakın erkekleri kadınlardan soğutan sözler ve sorular nelermiş.Bayanlar sevgiliniz yada eşiniz olan erkeğin sizden hangi sözü duymaktan hoşlanmaz öğrenin.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/erkekleirn-duymaktan-hoslanmadiklair-sozler-65477.jpeg]erkekleirn-duymaktan-hoslanmadiklair-sozler-65477[/IMGALT]

  Konuyla ilgili sonuca varmak için araştırmacılar tam elli erkeğe şu soruları sormuşlar:neler bir kadından soğumalarına neden olur; neler bir kadını onların gözünde itici yapar?

  Ve bakın işte sonuçlar erkeklerin yanıtları:

  Bir kere şunu söylemek gerek; erkekleri kadınlardan soğutan nedenler, fiziksel özellikleirnden çok kişiliğimizle ilgili. Yani biraz daha bakımlı olsak yeter!

  Kıllar, erkek vücuduna ait olmalı. Özellikle bıyık, favori, ayak parmaklarının üzerindeki ve beldeki kıllara dikkat! Erkekler bu konuda çok kıl!

  Tamam, her daim topuklu giymenizi beklemiyorlar ama en azından ayakkabılarınız temiz ve bakımlı olmalı. Ve açık ayakkabı giyiyorsanız mutlaka tırnaklarımız ojeli olmalı.

  Bu arada, yürümeyi başaramıyorsanız, topuklu da giymeyin.

  Farkında olmadan Notre Dame’ın kamburuna dönüşmeyin; lütfen daima dik oturun.

  Dekolte giyecekseniz, onu taşımayı bilin. Giydikten sonra onu çekiştirip durmayın.

  Can çıkar, huy çıkmaz derler; ama biraz gayretle, en azından belki törpülersiniz onları sinir eden yönlerinizi.

  Kız arkadaşınızla bir araya geldiğinizde fısıldaşmadan durmayı deneyin.

  Erkeklerin, duyguları halkında konuşmaktan nefret ettiğini lütfen öğrenin artık.

  Şoförlük 1000 yıl geçse de erkeklerin gözünde erkekler mahsus olacak. O yüzden onların şoförlüğünü eleştirmekten vazgeçin.

  Kıskançlık, sizi kendine güvensiz göstermekten başka işe yaramıyor.

  İlgi duyduğunuz erkeğin yanında rahat olmak isteseniz de çizgiydi aşmayın, sarhoş olmayın.

  Erkeklerin gözünde trip = şımarıklık. Şımarık bir çocuk gibi gözükmek istediğinize emin misiniz?

  Sevgili bayanlar okuduğunuz bu cümleleri bir kere olsun söylemedim demeyin. Galiba bu cümleler, tüm kadınların fabrika ayarlarında otomatik olarak yükleniyor.Kesinlikle katılıyorum eşimin şoförlüğü konusunda kendimi tutamıyorum her ne kadar usta bir şoför olduğunu bilsemde :)