Erkekler Nelerden Hoşlanırlar

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 11 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


  1. Erkekler En Çok Nelerden Hoşlanırlar    Erkeklere göre bayanların giydikleri etekler mini etek olmalı her ne kadar sevgililerine ve eşlerine giydirmekten pek hoşlanmamış olsalarda erkeklerin en çok beğendikleri ve hoşlandıkları şey yazın sandaletlerle, kışın muz çoraplarla giyilen mini etekler oluyor.Kadınlarda erkeklerin en çok hoşlandıkları şeylerden biride kırmızı ruj.Erkeklerin hem fikir oldukları birşey var yalnız bu onların ortak fikirleri kırmızı ruju yakışanların sürmeleri gerektiğini söylüyorlar.

    Evet yine mini Erkekler için mini siyah elbiseler zarafetin sembolü sayılıyor.Bayanlar gösterişli elbiselerden hoşlansalar da erkekler mini siyah elbiseleri tercih ediyorlar ve asla b elbiselerden vazgeçmiyorlar.

    Kadınlarda Erkekler büyük çantadan ziyade portföy çanta takmanın kadınları daha zarif gösterdiğini düşünüyorlar ve bu tarz çantalardan hoşlanıyorlar.Ayrıca beli yüksek, eski tarz, ya da İspanyol paçalı, rahat pantolonlar kadınlar için tercih nedeni olsa da erkeklerin tercihi skinny Jeanlar.Kış aylarında kaşe montlarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
     


Similar Threads: Erkekler Nelerden
Forum Başlık Tarih
Sosyal Konular Erkekler hangi tip kadınlardan hoşlanır? 20 Ocak 2016
Sosyal Konular Erkekler Neden zor kadınları sever? 11 Ekim 2013
Sosyal Konular Erkeklerin Kadınlarda Hoşlanmadıkları Davranışlar? 2 Aralık 2013
Sosyal Konular Kısa Boylu Erkekler Hangi Ceket Modelini Seçmelidir 21 Kasım 2013
Sosyal Konular Erkeklerde saç dökülmesine ne iyi gelir? 19 Kasım 2013