Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 19 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. Erkeklerin Hoşlandığı Kadın Tipi Hangisi?
  İlginç bir konu kadınların dikkatini çekeceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim bir araştırma sonucunda bakın erkekler en çok hangi tip kadınlardan hoşlanıyorlarmış.

  Biz Kadınlar her zaman erkekler tarafından en çok istenen, aranan, arzulanan kadın olmak isteriz öyle değilmi?Amerika'da yapılanbir araştırmaya göre erkeklerin bir kadında aradığı özelliklerin başında esprili olması geliyor. Araştırma ekibinden bir profösörün açıklamalarına şöyle;Erkeğe göre Kadının esprili olması onun genç ruhlu olmasının ve doğurganlığının sinyallerinden biri olarak görülüyor. Bu nedenle erkeklerin uzun süreli beraberliklerinde ve ilişkilerinde esprili kadınları tercih ettikleri ortaya çıktı.

  Aynı araştırmanın sonucunda En çekici kadın hangisi sorusuna verilen yanıtlar arasında esprili kadınlar yine birinci sırayı aldı.Çok merak edilen fiziksel anlamdaki çekicilik çok aşağılarda, dokuzuncu sırada yer aldı.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/erkeklerin-hoslandiklari-kadin-tipi-12035.jpg]erkeklerin-hoslandiklari-kadin-tipi-12035[/IMGALT]
   
  Son düzenleme: 19 Ağu 2013