Erkekler için söylenen komik sözler

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 9 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Erkeklere söylenen komik sözler
    Erkekler hakkında komik sözler
    komik sözler erkekler için

* Niçin bir erkeğe psikanaliz yapmak bir kadına yapmaktan daha kolaydır? Çünkü çocukluğa geri dönmeleri hiç vakit almaz. Zaten hep oradadırlar.
    ANONİM

*Asik bir erkek, evlenene kadar eksiktir. Evlendikten sonra ise bitmistir.
    ZSA ZSA GABOR

* Kadınlar sıradan erkeklerden hoşlanır.Ve erkekler de sıradan olmak için ellerinden geleni yaparlar.
    MADONNA

*Bir erkegin evi, disaridan onun kalesi gibi gorunebilir; oysa iceriden daha cok cocuk odasina benzer.
    CLARE BOOTH LUGE

* Erkekler yarim düzine plağı bulunan bir gramafon gibidirler. Kısa surede bu plakların tümünden bıkarsınız; ama her konuk geldiğinde masada oturup onları bir daha dinlemek zorunda kalırsınız.
    BERNARD SHAW

*Cogu erkek, bir takim elbise bile secemeyecekleri kadar los isikta bir kiza asik olmuslardir.
    MAURICE CHEVALIER

* Eğer kendiniz hakkında konuşursanız, erkek sıkıcı olduğunuzu düşünecektir. Eğer başkaları hakkında konuşursanız dedikoducu olduğunuzu düşünecektir. Eğer kendisi hakkında konuşursanız, dünyanın en zeki ve hoş sohbet kadını olduğunuzu düşünecektir.
    LINDA SUNSHINE

*Erkekler bilgisayar gibidir
    Sık sık kilitlenir ve hafızası asla yetmez.

* Adem eline gecen ilk firsatta sucu Havva'ya attı.
    NANCY ASTOR

*Erkekler yıldız falı gibidir Sana ne yapman gerektiğini söyler, lakin her seferinde yanılır.

* Hiç evlenmedim, çünkü buna ihtiyaç duymadım. Evimde bir kocanın yerini tutacak üç hayvanim var: Sabahları hırlayan bir köpeğim, öğleden sonraları küfreden bir papağanım ve aksamları eve geç gelen kedim.
    MARIE CORELLI