Erkekler İçin Kırışık Giderici Krem

'Sosyal Konular' forumunda EyLüL tarafından 9 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Erkekler İçin Kırışık Giderici Bakım Kremi
  Erkekler İçin Kırışık Giderici Bakım
  Erkek Kozmetik

  Aslında kadınların yaşlanma korkularının ne kadar çok olduğu bilinsede erkeklerde kadınlkardan geri kalmıyor. Yani erkekler belki de kadınlardan daha fazla endişe duyorlar ciltleri kırışmaya başlayınca. E tabi ki antropoza girince bu daha da önem kazanıyor. Beğeni tutkusu ne erkek ne kadın değişmiyor. Hal böyle olunca da kırışık giderici, kırışık önleyici arayışları başlıyor.

  Erkeklerin cildi kadınlarınkine oranla daha kalın bir dokuda olup daha dayanıklı sayılabilir ancak doku daha çok salgı bezi barındırdığı için daha çok sebum üretir bu da sivilce ve siyah nokta gibi sorunların erkeklerde daha çok görülmesinin bir sebebidir. Aynı sebepten cilt yaşlanması erkeklerde daha ileri yaşlarda ortaya çıkmakta ancak kırışıklıklar çok daha derin olmaktadır.

  Aslında kadınların yaşlanma korkularının ne kadar çok olduğu bilinsede erkeklerde kadınlkardan geri kalmıyor. Yani erkekler belki de kadınlardan daha fazla endişe duyorlar ciltleri kırışmaya başlayınca. E tabi ki antropoza girince bu daha da önem kazanıyor. Beğeni tutkusu ne erkek ne kadın değişmiyor. Hal böyle olunca da kırışık giderici, kırışık önleyici arayışlar başlıyor.


  Nivea For Men Enerji Kremi
  Günün yorgunluğu, zamanın ve çevrenin cildinize olan zararlı etkileri cildinizi yıpratır ve yorgun gözükmesine sebep olur. NIVEA FOR MEN Enerji Kremi Q10 cildinizi bu etkilere karşı korur.


  Comfort Cream

  Bitkilerin yoğun gücü ve en yüksek etken madde teknolojisi birleşimi sayesinde bakım ürünü göz çevresi için geliştirilmiştir. Cildi nem ve biyoaktif bakım kompleksleri ile besler. Spesifik ürün formülü göz altı torbalarını ve şişlikleri azaltır, cildi düzleştirir ve yaşlanma karşıtı bir enerji verir. Günden güne göz çevresi rahatlar ve belirgin hale gelir. Nem ve yaşlanma karşıtı etken maddeler, konjesyonu azaltıcı ve rahatlatıcı mimik çizgilerini en aza indirir, göz altı morluklarını azaltır, ışığı düzeltici pigmentler çizgileri optik olarak düzleştirir, tahrişleri azaltır, iritasyona neden olmaz.

  Dynamic Balm

  Zindelik veren, alkolsüz bakım kremidir, biyoaktif kompleksler içerir. Ürün formülü geniş bir etki alanına sahiptir: Aralıksız nem ve enerji… Olağanüstü cilt dinginliği tıraş sonrası yanmalara karşı bitkisel tomurcuk-hücre özleri, çok etkili anti stres faktörleri, çevre etkilerine karşı etkin koruma fresh, yağlandırmayan ürün tekstürü, yorgunluğa karşı tazelik etkisi erken yaşlanmaya karşı UVB filtesi ve titandioksit pigmenti limon tazeliği, erkeksi koku.

  Kırışık Giderici Güzellik Kremi Yaşınız ilerledikçe yüzünüzde ilk kırışıklıkları görmeye başladınız ama kimyasal kremlerin yerine doğal ve evde kendiniz yapabileceğiniz ürünleri mi tercih ediyorsunuz.İşte size Suna dumankaya’ dan kolay bir krem yapımı Bir litre suyun içine bir su bardağı zeytinyağı koyup dört saat kısık ateşte kaynatın. Ilındıktan sonra içine alabildiği kadar talk pudrası ilave edin. Yalnız dikkat edin çok katı.

  [​IMG]