Erkekler İçin Hediyeler

'Sosyal Konular' forumunda Blue tarafından 6 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. Erkekler için hediyeler,erkeklere hediye,erkeğe ne hediye alınır?

  Ne zordur bir erkeğe hediye almak.Bir de zor beğenen biriyse... :)  Erkekler akseualarıdan pek hoşlanmazlar. Tabi saat, kemer ve güzel bir kolye hariç. En çok tercih edilen aksesuar kesinlikle bir saattir. Eğer bütçeniz elveriyorsa ona kaliteli şık bir saat alabilirsiniz. Hem nitelik hemde anlamsal olarak bir saat çok şey ifade edilir. Ona zamanı gösteren bu hediye ile her daim her zaman yanındayım mesajını verebilirsiniz. Bunun yanında erkekler için kemerde çok önemli bir aksesuardır. Pantolonları bellerine bol ya da dar gelsin hiç fark etmez kemer takmayı severler. Şık bir deri kemer emin olun bütün erkeklerin hoşuna gidecektir.
  Bütçenizi çok sarsmadan alacağınız küçük çaplı hediyelerlele de erkek arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Örneğin bir parfüm ya da bir anahtarlık olabilirisiniz. Bunlar bütçenizi sarzmaz ancak çok klişe hediyelerdir.

  Daha marjinal hediyeler düşünüyorsanız kendi emeğinizi sarf ederek ona bir hediye yapmanızda mümkündür. Yalnız emeğinizle oluşturacağınız resim, tablo vs gibi sanatsal değeri olan ürünler erkekler için kullanışlı ve beğenilesi şeyler değildir. Bir bayana bu tür bir hediye verildiğinde onun değerini anlayıp beğenebilir ama erkekler genelde işlevselliğe önem verir. Yani gündelik hayatta kullanabileceği işe yarar şeyler. İşte bu noktada soğuk kış günlerini de hesaba katarsak erkek arkadaşınıza elinizle bir bere ya da atkı örmeyi düşünebilirsiniz. Bunun için yeterli zamanınız da var. Emin olun bir erkeğe el emeğinizle yaptığınız işlevsel bir hediyeden daha değerli bir şey olamaz. Hediyenizi her kullandığında sizden birşeyleri teninde hissetmesi kadar erkeği etkiliyecek bir başka şey olabilir mi?

  Saat, kemer, ayakkabı, kolye, tablo, parfüm bu gibi hediyelerin hepsi özel hediyelerdir ancak bunları dışarıdan satın alabilirsiniz. Oysa yüreğinizi ve sevginizi katarak onun için oluşturacağınız bir hediyenin değeri ne Dolce GAbbana bir kemerle nede Calvin Klein bir parfümle ölçülebilir.