Erkekler için giyim tarzları

'Sosyal Konular' forumunda ZeuS tarafından 7 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


  1. Erkeklere Özel Giyim Tarzları,

    Erkek modası ne olursa olsun ne giyeceğini bilen erkek her zaman şıktır.:f40: Küçük detaylarla kendi tarzınızı yaratmamanız, farkınızı ortaya koymamanız için hiçbir sebep yoktur.

    Erkekler moda konusunda bayanlar kadar detaycı değildir. Fakat son dönemlerde metroseksüel erkek kavramı ile birlikte erkeklerde bu konularda kadınlar kadar kendilerine dikkat etmektedirler. Erkek modası olarak erkek dergilerini takip edebilir yada kiğılı, sarar, damat, vakko gibi markaların son çıkan ürünlerini takip edebilir.

    Karizma kıyafetler kıyafeti taşıyanın becerisine göre kendini gösterir. Bu nedenle fizik yapınıza ve ruh halinize uygun kıyafetler seçmek sizin karşı taraf bakımından doğru anlışılmanızı sağlayacağı gibi sizin de toplum içerisinde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

    Erkek giyimi konusunda her bütçeye uygun kıyafetler bulmak mümkündür. Tepeden tırnağa spor bir kıyafet sportif bir erkeği çok iyi bir görünüme sokabilir. Ruh hali olarak kendini daha ağır hissedenler için ise klasik takımlar giyilebilir. Sportifliğin şıklığını görmek için spor gömlek ve ceket kombinasyonları ve spor ayakkabı ile kıyafetler tamamlanabilir.