Erkekler hangi tip kadınlardan hoşlanır?

'Sosyal Konular' forumunda Burcu tarafından 20 Oca 2016 tarihinde açılan konu

 1. Erkekler için kadın hem bakımlı olmalıdır hem de iyi kalpli. Uzun ve bakımlı saçlı, teni bakımlı ve güzel giyinen kadın, güler yüzlü ve melek gibi de iyi olmalıdır.

  Giyimlerinden, yemeklerine kadar onlara özen gösteren kadınlar erkekler için etkileyicidir. Bu, ilişkilerine ne kadar özen gösterdiklerinin bir işaretidir. Her ne kadar kadınların ilgi alanlarından anlamasalar da, kadınların bu konulardaki sağduyusu birçok erkek için etkileyicidir.

  Yapmacık hareketlerden kaçınan, kendisi olan kadınlar erkeklerin beğenisini kazanır!

  Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz.

  Erkekler "cool" kadınları baş tacı ederler; çünkü cool kadınların kaygı düzeyi oldukça düşüktür ve istediklerini rahatça yapma potansiyeline sahiptirler.

  Bir erkek, sürekli telaşlı ve aceleci olan kaygı düzeyi yüksek bir kadınla birlikte olmak yerine, rahat ve sakin, endişesiz ve telaşsız bir kadını tercih eder doğal olarak.

  Gözlerin büyüsü her devirde devam ettiği gibi günümüzde de, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır, sorusunun etkili yanıtlarından biri olarak önemli yerimi korumaktadır.