Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri

'Sosyal Konular' forumunda MisLinA tarafından 20 Haziran 2011 tarihinde açılan konu 1. erkeğe alınabilecek en güzel hediyeler

  [​IMG]

  Gömlek: Erkeklerin en çok eskittikleri ve en çok giydikleri giysi gömlek olsa gerek Bu nedenle gömlek, hediye listemizin birinci sırasında!


  Kravat: Şık bir kravat, güzel bir kutuda çok hoş bir hediye olabilir Yalnız sezonun renklerini ve çizgilerin takip etmeyi unutmayın Bu yılın renkleri takımla zıt renkler Bu nedenle hediye alacağınız kişinin takımlarına dikkat ederek, renk seçimi yapabilirsiniz.


  Parfüm: Erkeklere alınan en çok hediye anketi yapılsaydı, herhalde parfüm en çok tercih edilen hediye olurdu Bu durumda dikkat etmeniz gereken, hediye alacağınız kişinin sevdiği kokular Ağır kokular mı seviyor, hafif mi? Bunu öğrendikten sonra alışveriş yapabilirsiniz.


  Nemlendirici: Her ne kadar erkekler kremlere uzak olsalar da, onların da ciltlerinin neme ihtiyaç duyduğu bir gerçek Bu gerçeği bilen kozmetik firmaları erkekler için nemlendiriciler üretiyor Alacağınız kişinin cilt tipine göre bir nemlendirici seçebilirsiniz.


  Eşofman: Rahat bir eşofman hem spora giderken, hem de evdeyken giyilebilir Her zaman da ihtiyaç duyulan bir kıyafet çeşididir

  Spor ayakkabı: Bütçeniz uygunsa spor ayakkabı erkeklerin her zaman için tercihleri arasındadır Ama almadan önce alacağınız kişinin yaptığı spor çeşidine göre ayakkabı almayı unutmayın.


  Evrak çantası: Eğer hediye alacağınız kişi çok yoğun bir iş adamıysa, evrak çantası mükemmel bir hediye seçimi olabilir Bu arada alacağınız çantanın üzerine o kişinin ismini de yazdırarak jest yapabilirsiniz.


  Saat: Çok özel bir hediye ama kaliteli bir seçim yapmanız gerekiyor Bunun için de bütçenizi iyi planlamanızı öneriyoruz.


  Büro eşyası: Eğer hediye alacağınız kişi dekorasyona ilgi duyuyorsa, bürosuna veya evine güzel objeler seçebilirsiniz.


  Çakmak: Sigara içiyorsa, her zaman yanında taşıyacağı şık bir aksesuvar.


  Hediye alacağınız kişinin unutkan olmamasına dikkat edin Çünkü eğer unutkansa hemen kaybedebilir.


  Kol düğmesi: Tam bir klasik Eğer hediye alacağınız kişi klasik giyiniyorsa, kesinlikle daha zarif bir hediye olamaz Özellikle sedefli modelleri bu yılın gözdeleri arasında.


  Oyuncak araba: Arabaya düşkün erkekler genellikle koleksiyon yapmaya da düşkün oluyorlar Onlara orjinal modelleri alabilirsiniz Çok sevineceklerine şüpheniz olmasın!
    2. Cevap: Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri

  Erkeklere en güzel hediye iphone 4s olsa gerek
   


Similar Threads: Erkek İçin
Forum Başlık Tarih
Sosyal Konular Erkekler İçin Yeni Saç Kesim Modelleri 1 Şubat 2013
Sosyal Konular Erkekler İçin Cilt ile ilgili Öneriler 8 Ocak 2012
Sosyal Konular Erkekler için oje 5 Ocak 2012
Sosyal Konular Erkekler İçin Cilt Bakımı nasıl yapılmalıdır 14 Ekim 2011
Sosyal Konular Erkekler İçin Kırışık Giderici Krem 9 Ekim 2011