Erkek Hediye Seçiminde Tavsiyeler

'Sosyal Konular' forumunda Aderito tarafından 17 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Erkek Hediye Seçiminde Tavsiyeler 2013

  Lacoste Saat, Sport Navigator modeli ile Babalar hem şıklığını korurken, sportif havası ile kıyafetlerini bütünleyecek.


  Sevgililer için yada Babalar Gününü apiko ancak yolculuğa dönüştüren Lacoste un yeni SPORT NAVIGATOR koleksiyonu, bu sezon hususi babalar amacıyla harika ancak hediye seçeneği namına öne çıkıyor. Dalgıçların saatlerinden esinlenerek tasarlanan saat sportif babaların tercihi olacak.


  Paslanmayan polat kasası ve beyaz zehir kadranı hasıl SPORT NAVIGATOR un hem 3 ibreli hem de süreyazar versiyonu bulunuyor. Saatin bezekli alüminyumdan mamul olup, 15 dakika göstergesi de bulunmakta. Yağız bezeline uyumlu yağız kayışı hasıl modelinde aksilik sağlayan beyaz zehir dikişler alan alıyor. Paslanmaz polat bilezikli yağız bezelli versiyonu ise geçmişten canlanan modern ancak model namına öne çıkıyor. Daha hareketli ve çağdaş ancak tarz amacıyla de; yeşil veya gökçe bezelli ve paslanmaz polat bilezikli modeller, canlı babalar amacıyla sportif fakat apiko ancak seçenek oluşturuyor.

  [​IMG]  Şık fakat tasarıma sahip Lacoste Sport Navigator modelleri, babanız amacıyla hem apiko ancak hediye hem de her ortamda kullanabi
  Saatin fiyatları: 2010443-2010444-2010446: 230 EURO.leceği ancak aksesuar niteliği taşıyor.  Lacoste_2010449: 290 EURO