Erkeğin Sizden Hoşlanmadığını Nasıl Anlarsınız?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 26 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Bir Erkeğin Sizden Hoşlanmadığını Nasıl Anlarsınız?  Bir kadın için oldukça zor bir durumdur yada anlamak istemediği bir durumdur hangi kadın bir erkeğin kendisinden hoşlanmamasını isterki bu nedenle tüm kadınlar erkeklerin kendilerinden hoşlandıklarını düşünürler fakat bu konuda çoğu kez yanılgıya düşerler.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/erkegin-hoslanmadigini-anlamak-90447.jpg]erkegin-hoslanmadigini-anlamak-90447[/IMGALT]

  Bir kadın için karşısındaki erkeğin ondan hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamaması gibi durumlarda yapması gereken şey nedir.Böyle bir durum karşısında kadın nasıl davranmalı bir erkeğin sizden hoşlanmadığını anlamanız için ve hemen o erkeğin yanından uzaklaşmanız için çok önemli ipuçları.

  Erkek arkadaşınız özel günlerden önce sizden ayrılıyor, sizi hediye almaya layık görmüyor ve bu günleri ciddiye almıyorsa,kendisini telefonla aradığınız zaman telefonu ha ne var gibi kelimelerle açıyorsa oldukça dikkat etmeniz gerekiyor.Ayrıca sizinle ilgili en basit şeyleri bile aklında tutmayı ebeceremiyorsa,sizinle sadece mesaj yoluyla iletişim kuruyorsa,birlikte bir yemek yediniz ve gelen hesabı ortak ödediniz bu durum karşınızdaki erkeği rahatsız etmiyorsa durum vahim gibi görünüyor.

  Yakın arkadaşlarınızla birlikte olmayı istiyorsa şakada olsa ne hoş olduklarını söylüyorsa birlikte gezmelerinizde buluşmalarınızda onuda yanınızda istiyorsa,sevdiği biri ile aranızda hiçbir benzerlik kurmuyorsa,gününzün nasıl geçtiği neler yaptığınız onu ilgilendirmiyorsasürekli birlikte yaptığınız planları erteliyorsa yukarıda anlatılan bir erkekle yaşadığınız beraberliğe kendinizi çok fazla kaptırmayın böyle bir erkeğe kendizi fazla bağlamayın.
    2. Cevap: Erkeğin Sizden Hoşlanmadığını Nasıl Anlarsınız?

  hep senle olmak istiyosa sen bişeyisteyince hemen yapıyosa