Erkeği etkilemek için neler yapılmalı?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 14 Aralık 2013 tarihinde açılan konu


 1. Hoşlandığınız,beğendiğiniz bir erkeği nasıl etkileyeceksiniz konuyla ilgili bilmek istediklerinizi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

  Sempatik olun gülümseyin onunla birlikteyken veya size baktığını gördüğünüzde mutlaka gülümsemeniz gerektiğini unutmayın.

  Onunla konuşurken güzel bir gülümsemeye ve ferah bir nefese sahip olmanız gerekiyor.Nelerden hoşlandığını öğrenmeye çalışmalısınız. Onun hoşlandığı şeylere göre kendinizi değiştirmeyin. Sadece ortak yönlerinizin ve konuşabileceğiniz şeylerin neler olduğunu öğrenmeniz onu etkileyebilmeniz için aşmanız gereken önemli bir yoldur.Özellikle çekingen ve utangaç bir yapıya sahip kızların beğendikleri erkeği etkilemleri biraz zor gibi görünebilir ama sadece kendiniz olmanız yeterli olacaktır.

  bir erkek-nasil-etkilenir-.jpeg

  Karşınızdaki insana ondnahoşlandığınızı belli ederseniz sizin için neler düşündüğünü yada neler hissettiğini öğreneilirsiniz.Bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğinizi bilmiyorsanız, ona ilgi çekici şeylerden bahsedebilirsiniz.

  . Çok duygusal ya da çok kişisel şeyler sormayın. Yoksa sizin her şeye burnunu sokan biri olduğunuzu düşünür ve sizden uzaklaşır. Unutmamalısınız her zaman kendiniz olun, çünkü erkekler delice ve garip davranan kişileri sevmezler. Eğer başta yapmacık davranırsanız, onun yanında rahat olmaya başladığınızda ve “büyülenmiş” gibi başka biri haline geldiğinizde hayal kırıklığına uğrayabilir. Ayrıca, aranızdaki ortak noktaları keşfedin ve bunlar hakkında konuşun ki, aranızdaki bağın farkına varmasını sağlayın.