Erkeğe Söylenmeyecek Sözler

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 22 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


 1. Bir Erkeğe Bu Sözleri Asla Söylemeyin!
  Siz Siz olun sevgili bayanlar bir Erkeğe aşağıdaki Sözlerden hiçbirini söylemeyin.Erkeği sizden soğutan ayrıca kendine olan güvenini ortadan kaldıran erkeklere söylenmeyecek yasak sözlerden bazıları;

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/erekege-soylenmeyecek-sozler-5059.jpg]erekege-soylenmeyecek-sozler-5059[/IMGALT]

  İlişkimizde Yanlış Giden Nedir diye sorduğunuzda Siz bu soruyu ne kadar içten sorarsanız sorun erkek arkadaşınız bu soru karşısında yıpranacaktır. Çünkü erkekler duygularını ifade ederken kadınlar kadar rahat olamazlar. Eğer sorunuzda ısrarcı olursanız emin olun onun gözünde çekilmez bir kadın olabilirsiniz.

  Neden Benim Hayatımla İlgilenmiyorsun sorusu; Sizi kırmamak için her söylediğinize başını sallamaya başlamışsa Neden Benim Hayatımla İlgilenmiyorsun? sorusu yerine hemen konuyu değiştirin. Çok dedikodu yaparsanız erkek arkadaşınız kendisi hakkında da konuşup konuşmadığınızı merak eecektir emin olabilirsiniz.

  Bugüne Kadar Kaç Tane Sevgilin Oldu? Biz Kadınların en çok merak ettiği sorulardan biridir sevgili sayısı. Fakat hiç cevabı aldığınızda nasıl bir tepki vereceğinizi düşündünüz mü? Bu erkek açısından daha da zor bir soru olduğunu kabul edin ve bu soruyu sormaktan vazgeçin.

  Yarın Günlerden Ne? Böyle bir soruyu erkek arkadaşınıza yada eşinize sorduğunuzda paniğe kapılacaktır.Aman tanrım yarın doğum günü mü, evlilik yıl dönümümüz mü, bir yemeğe mi gidecektik gibi sorularla kafası karışacaktır bunu yapmak yerine günün önemini hatırlatan küçük ipuçları verebilirsiniz.

  Konuşmamız Gerek bu cümleyle karşılaşan her erkek kaçmanın yollarını arıyacaktır mutlaka. Tehdit içeren bu cümle ile erkek arkadaşınız nerde hata yaptığını bilmeden nasıl telafi edeceği paniğini yaşatır.

  Bir Şey Yok canınız sıkkın ve size sorulan soruya bir şey yok diye cevap veriyorsunuz bu hiçbir erkeğin hoşuna gitmeyecektir bunun yerşne neden suratınızın asık olduğunu neye canınızın sıkıldığını ona anlatmayı deneyin.