Erdoğan'dan Öğretmenlere Mesaj!

'Bunları biliyormusunuz' forumunda zamaneanne tarafından 24 Kasım 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Öğretmenler günü için özel bir mesaj yayınlayan başbakan Erdoğan, Öğretmenlerin yaşam standardını yükseltmek için yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

  Erdoğan, yayımladığı ''Öğretmenler Günü'' mesajında, öğretmenlerin insanı en ideal şekilde eğiterek geleceğin Türkiyesini, geleceğin dünyasını inşa etmek gibi son derece kutsal bir vazifeyi icra ettiklerini kaydetti.

  Hükümet olarak eğitime özel önem atfettiklerinin altını çizen Başbakan Erdoğan, bu alanda Cumhuriyet tarihinin en köklü, kapsamlı ve en farklı yatırımlarının gerçekleştirildiğini kaydetti.

  Türkiye'nin bugün dünyanın güçlü ve saygın devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan birinin fedakar ve cefakar öğretmenlere ait olduğunu vurgulayan Başbakan Erdoğan, mesajında ''Edirne'den Kars'a kadar yurdumuzun en ücra köşelerinde, her iklimde, her coğrafyada, en zor şartlarda dahi görevlerini özveriyle idame ettiren öğretmenlerimiz, her türlü övgüye ve takdire layıktır. Milletçe öğretmenlerimize şükran ve minnet borçluyuz'' ifadesini kullandı.
   


Similar Threads: Erdoğan'dan Öğretmenlere
Forum Başlık Tarih
Bunları biliyormusunuz Engelli Öğretmenlere Atama Müjdesi 13 Şubat 2013