Epilixir Ne Dir Ne İşe Yarıyor

'Kadınların Dünyası' forumunda Ezlem tarafından 27 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Epilixir Nedir,Epilixir Ne İşe Yarar

  Epilixir nedir ?
  Epilixir istenmeyen kıllara etkili,kıl kökünün yapısını zayıflatarak kıl yoğunluğunu azaltan,yapısını incelten ve epilasyon aralığını uzatan ve nihayetinde kıl köklerini kıl üretemeyecek kadar zayıflatan bitkisel bir üründür.

  Epilixiri kimler kullanabilir ?
  Epilixiri istenmeyen kıllarından kurtulmak isteyen herkes kullanabilir.16 yaş ve altında kullanımı halinde kıl oluşumuna etken hormonlarda değişiklik olma ihtimali olduğu için ilerleyen zamanda yeniden kıllanma olasıdır.
  Gebelikte kullanımı önerilmemektedir.

  Epilixirin kullanımı nasıl ?
  Epilixir kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta her kullanımda şişenin kuvvetlice çalkalanmasıdır.

  İp,cımbız,ağda,epilatör gibi kılı kökünden alan yöntemlerle temizlenen bölgeye kılların çıkış yönü tersine masajla solüsyon uygulanır.temizlenmeyi takip eden ilk 24 saat içerisinde sekiz saatlik aralıklarla üç uygulama seans başına yeterlidir.İkinci_üçüncü gün uygulamaları etki artışı ve etki süresinin kısalması açısından büyük fark yaratmamaktadır,kişisel tercihe bırakılmıştır.Tercih edilmesi halinde ikinci_üçüncü gün uygulamasında sağlık açısından sakınca yoktur.
  Düzenli aralıklarla ve tam önerildiği şekilde kullanmak en yüksek etkiyi almakta çok önemlidir.Seans başına gereken üç uygulamanın birini_ikisini atlayarak kullanmak doğal olarak beklenen etkiden uzaklaştıracaktır.
  Epilasyonu takip eden ilk 24 saat içerisinde suyla temas edilmemelidir.Unutkanlıkla yada mecbur kalınıp suyla temas edilirse hemen Epilixir uygulamasını tekrarlanmalıdır.
  Epilasyonu takiben Epilixir uygulaması sonrasında bir hafta kadar uygulanan bölgeye nemlendirici krem,losyon,koltukaltı deodoran vs kullanılmaması önerilir.Tüm bu ürünlerin içeriğinde yer alan bazı maddeler kıl kökünün kendini onarmasında etkili maddelerdir.
  Kese ölü dokunun atılıp taze dokunun yüzeye çıkmasındaki harika etkisi ile genel olarak edinilmesi gereken bir alışkanlıktır.Rutin olarak kese kullanmıyorsanız bile Epilixir kullandığınız süre için bu alışkanlığı edinmeniz önerilir.Nadiren görülse de Epilixir kullandığınız dönemde ciltte kuruma ve pullanma olabilir.Kese kullanmak hem pullanmayı gidermek hem de Epilixirın kıl köküne ulaşmasını arttırmak açısından büyük fayda sağlayacaktır.Ayrıca hem Epilixir hem de kese kullanılması hanımlarda sıklıkla görülen batık kıllardan kaynaklı lekelerin giderilmesinde çok iyi sonuçlar vermektedir.  alıntıdır
   


Similar Threads: Epilixir İşe
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Şişe içinde gemi nasıl yapılır? 19 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Kırmızı Abiye Elbise Modelleri 2016 19 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Genç Kızlar için Mezuniyet Elbiseleri 19 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası 2016 Mezuniyet Balo Elbiseleri 19 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Büyük beden mezuniyet elbiseleri 19 Mayıs 2016