Ender Saraç zayıflama yöntemleri

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Wish tarafından 21 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ender Saraç hızlı zayıflama tavsiyeleri,
  Ender Saraç kolay kilo verme önerileri

  Dr. Ender Saraç Sağlıklı ve Hızlı Zayıflamanın Yolları konusunda 5 altın kural söylüyor. Çabuk kilo vermek ve forumunuza kavuşmak için bu önerileri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

  Ender Saraç Hızlı Zayıflama Yöntemleri

  1) Akşam yemeği erken yenilecek ve hafif olacak. Tok karna yatmaktan kesinlikle kaçınmalısınız.

  2) Yemeklerden sonra, tok karna, şekerli meyveler ve tatlı yenilmeyecek. ( Sadece tatlılardan değil, şekerli meyvelerden de kaçınmak gerekiyor. )

  3) Alkol ve gazlı, soğuk içeceklerden kaçınmak gerekiyor. ( Ender Saraç, alkolün, besinlerdeki yağın emilimini arttırdığını ve göbek bölgesinde yağ oluşumuna sebep olduğunu söylüyor )

  4) Öğün aralarında ılık su ve yeşil çay içmek gerekli. Yeşil çay zaten zayıflama konusunda dünya çapında ispatlanmış bir içecek.

  5) Sabah erken kalkın ve egzersiz yapın. 15 dakikalık yürüyüş, dans etmek gibi kendinize göre bir aktivite bulun. Sabah yapacağınız egzersizle vücut ısınızı hafif yükseltmeniz gerekiyor.

  Ender Saraç, sabah ayılamayanlar ve geç ayılanlar için da tavsiyede bulunuyor: Sabah geç ayılanlar için, Türk kahvesi içmek ya da yeşil çay içmek faydalıdır.

  Ender Saraç, zayıflamak isteyenler için tavsiyelerde bulundu. Bunlar arasında Formula 7, Sarımsak Çayı ve bir zayıflatan bitki çayı tarifi de vardı.