Ender Saraç boy uzatma kürü

'Sağlıklı Yaşam' forumunda anniccha tarafından 28 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Ender Saraçtan Boyu Uzatan Bitkilsel Kür
  Ender saraç boy uzatma kürü formülü

  Ender saraç boy uzatma ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.

  [BILGI]Ender saraç boy uzaması kürlerinin belirli yaşlarda uygulanmasının daha doğru olduğunu yaş ortalaması olarak ise 12 ila 22 yaş arasında boy uzatma kürü uygulamasının olumlu sonuçlar vereceğini belirtti.Bu yaşlarda sonraki yaşlarda bu kürü uygulamanızın faydası olmayacağı gün gibi aşikardır.[/BILGI]

  Ender saraç boy uzatma kürü formülü ; Boy uzaması için öncelikle yapılması gereken en önemli şeyin beslenme alışkanlığı olduğunu belirten doktorumuz, denizlerimizde yetişen bazı balıkların tüketilmesi ile boy uzamasın mümkün olduğunun altını çizdi.

  Bunun için çocuğun gelişim sürecinde haftada en az 3 kere olmak üzere uskumru, torik, kefal yada palamut ile beslenmesinin boyunun uzamasında etkisi fazladır. Balıkların sırt kısımlarında bulunan siyah etin boy uzamasında etkisi tartışılmazdır.

  Ender saraç 12 yaşından sonraki çocuklarda boy uzatma kürü olarak bitkisel formülü de uygulayabilirsiniz. Çocuğunuz için kesinlikle hiçbir yan etkisi olmayan bitkisel bir çayı 6 ay boyunca haftada bir kere demleyip içirilmesi boyun uzamasında etkili sonuçlar yaratacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken ise balık ve bitki çaylarının kesinlikle hormonsuz olmasına özen gösterilmesidir.
   


Similar Threads: Ender Saraç
Forum Başlık Tarih
Sağlıklı Yaşam 3 haftada Ender Saraç göbek eriten diyet 11 Haziran 2011
Sağlıklı Yaşam Ender Saraç bebeklerde gaz 30 Ağustos 2010
Sağlıklı Yaşam Ender Saraç beşi bir yerde 30 Ağustos 2010
Sağlıklı Yaşam Ender Saraç aloe vera 30 Ağustos 2010
Sağlıklı Yaşam Ender Saraç bacak eriten diyet 30 Ağustos 2010