Ender Saraç bitkisel saç bakımı

'Kişisel Bakım' forumunda HazaN tarafından 29 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ender Saraç saç bakım kürü
  Ender saraç bitkisel saç maskesi
  Ender Saraç saç bakımı

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte saç dökülmesinde bir artış olur. Bunun temel nedeni ise yaz aylarında şapka gibi ürünler kullanmak,saça gerekli bakımı göstermemek ve denize girildiğinden dolayı deniz suyunun olumsuz etkilerinden ileri gelir. Tamamen doğal olan bu saç bakım maskesi ile saçlarınıza canlılık kazandırdığı gibi saçınızı güçlendirmektedir.

  Ender Saraç Saç Bakımı

  Malzemeler:Hepsinden yarım kaşık olacak şekilde susam yağı,hint yağı ve badem yağı,eczanelerden temin edebileceğiniz 2′şer ampül e vitamini ve bepanthene ampülü

  Hazırlanışı:Bu bakım maskesini yaparken porselen yada cam kap içerisinde yapmaya özen göstermelisiniz.Bütün malzemeler kap içerisinde karıştırın.Saçınız fazla uzun ise malzemeleri 2 katı oranında artırabilirsiniz.

  Yapılan maskeyi saç diplerine masaj yaparak iyice yedirin.Ilık yada sıcak havlu ile saçlarınızı sararak 1-2 saat bu konumda bekleyin.Bu sürenin arından bebek şampuanı ile saçlarınızı yıkayın.Saçlarınızda aşırı dökülme bulunuyorsa haftada 3 kez aksi taktirde 1 kez uygulamanız yeterlidir.