Ender Saraç basen eriten diyet

'Sağlıklı Yaşam' forumunda YAREN tarafından 30 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Ender Saraç basen eriten hareketler,


  [​IMG]

  Ender Saraç'ın önerdiği bu hareketler sayesinde karın kaslarınız güçlenirken basen bölgesindeki fazla yağların vücuttan atılımını hızlandırır.

  Sopalı hareket olarak adlandırılan hareket için temin ettiğiniz bir sopayı ense kökünüze yerleştirip iki elinizi askıda kalır şekilde sopaya geçirin. Ayaklarınızı vücut hizasında açıp sağa ve sola doğru kalça kısmından yukarısını hızlı hareketlerle döndürün ortalama 3 ila 5 dakika kadar sabah ve olmak üzere günde 2 kere uygulayın. Bu hareket sayesinde yan karın kasların şekillenmesine ve göbeğinizin hızlı bir şekilde erimesine neden olur.

  Ender Saraç basen eriten diyet programı

  Sabah uyandığınızda ilk olarak 1 bardak ılık ballı ve limon su için. Sonrasında sizlerle paylaştığımız basen eriten hareketleri 30 dakika sürecek şekilde uygulayın. Duş esnasında ham ipek kese yada kabak lifi ile 5 dakika boyunca göbek, basen ve bel bölgesini sert bir şekilde keseleyin. Bu işlemin ardından 5 dakika kadar susam yağı, kekik yağı, biberiye yağı ve melisa yağı ile aynı bölgelere masaj yapın.

  Sabah kahvaltınızda ; 1 adet yeşil elma (kabuğu soyulmadan yensin) 1 adet sert seftali

  Ara öğünde ; 2 parmak taze dil peyniri

  Öğlen yemeğinde ; 1 porsiyon tavuk ızgara (derisiz), rokası bol olacak şekilde yeşil salata

  Ara öğünde ; 5 adet yulaflı bisküvi

  Ara öğünde ; saat 17,30 gibi 1 adet yeşil elma

  Akşam yemeğinde ; 5 yemek kaşığı zeytinyağlı fasulye, 1 dilim çavdar ekmeği, 1 porsiyon mevsim salatası

  Yatmadan 1 saat kadar önce ; 1 bardak şekersiz tarçınlı diyet süt,

  Ender Saraç basen eritme programı boyunca uymanız gereken bazı yasaklarda bulunmaktadır. Bunlar sırası ile kolalı ve şekerli içecekler, kızartma, hayvansal katı yağlar, bira, beyaz un, beyaz şeker, aşırı gündüz uykusu, doğum kontrol hapları, yağlı çerezler, çikolata ve cips türü besinler uzak durulmalıdır. Aksi halde emekleriniz karşılığını almakta zorlanır ve hayal kırıklığına maruz kalabilirsiniz.
    2. Cevap: Ender Saraç basen eriten diyet

  Gerçekten faydalı bilgiler olmuş , basen eritme diyeti alanında herkes ender saraç ı öneriyor herkes.
    3. Cevap: Ender Saraç basen eriten diyet

  Kaç gün uygulanacak bu diyet? Ve her akşam fasülye mi yiyeceğiz?
    4. Cevap: Ender Saraç basen eriten diyet

  ender saraçın 10 hareketini 1.hafta sonundaki farkını görüceksiniz diyet konusundada hep fasulye hep elma şeftali diye bir şey yok sebze ve meyva mevsimlik sebze ve meyva olabilir farketmez zaten her diyette aynıdır yenilmemesi gereken şeyler bellidir