En Teknolojik Oyuncaklar

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 29 Nis 2010 tarihinde açılan konu

 1. En İlginç Teknolojik Oyuncaklar

  Oyuncak diyip geçmeyin, firmalar sadece büyüklerin ilgisini çekecek eğlenceli ürünler tasaarlıyor. Bu ürünler için tek gerekli şey ise sadece bir bilgisayar.

  Oyuncak diyince aklınıza hemen, basit ve sadece çocuklara hitap eden ürünler gelmesin. Çünkü modern teknoloji,kullanıcıları hayrete düşürecek ve ilgi çekecek ürünleri tasarlıyor. Birçoğu sadece USB ile çalışan bu ürünler, büyükler hedef alınarak yaratılmış.
  [​IMG]
  158 Amiga oyununa sahip USB joystick

  Hem faydalı hem eğlenceli

  Bu modern oyuncaklardan bazıları, bilgisayar başındayken gerçekten aradığınız teknolojik çözümü sunuyor. Diğerleri ise, sıkıcı ofis ortamlarında sizi eğlendirmeyi vaad ediyor.
  İşte teknolojinin gülen yüzü...

  USB roket atar
  [​IMG]
  Özel bir yazılıma sahip bu cihaz, aynı FPS oyunu gibi çalışıyor. Üzerinde bulunan kamera sayesinde oda içerisindeki hedefinizi seçiyorsunuz. Daha sonra ise tek klik ile ateş ediyorsunuz.

  Davul sesi çıkartan baget
  [​IMG]
  Bateri çalmak istiyorsunuz ama evinizde yeterli yer mi yok. Bu ürün, yastıklardan bile bateri sesi çıkartmanızı sağlayacak.

  Patrondan kurtaran gizli tuş
  [​IMG]
  Yangın ve hırsızlık alarmlarını biliyorsunuzdur. Bu da patrona karşı bir alarm. Bilgisayara bağlandığınız zaman özel bir yazılım sayesinde, o an ekranda olan şeyi işlerinizle değiştiryor. Avantajı ise yerde olması, böylece klavyeden pencere değiştirdiğiniz görünmüyor.

  Star Wars'dan bilgisayarlara
  [​IMG]
  Bilgisayarınızda birden fazla USB kullanırken, Star Wars'un maskotlarından birine de sahip oluyorsunuz.

  USB Hamster
  [​IMG]
  Hayvan beslemek istiyorsunuz ama bunun için vaktiniz mi yok? O zaman USB girişinize bu Hamster'ı bağlayın. O da sürekli koşarak sizi eğlendirsin.

  Vurulunca susan saat
  [​IMG]
  Çalar saatlere sinir olup hırsınızık çıkartmak istiyorsanız bu cihaz tam size göre. Saatin durması için tek yapmanız gereken ateş etmek.

  USB nostaljik telefon
  [​IMG]
  İnternetten telefonla konuşmayı seviyorsunuz ve nostalji yapmak mı istiyorsunuz? İşte tam size göre bir ürün...

  Televizyonların efendisi olun
  [​IMG]
  İnsanlara şaka yapmak mı istiyorsunuz ya da kumandanın yanına gidemiyecek kadar tembel misiniz. Oto alarmı gibi tasarlanan bu cihaz sayesinde tek tuşla tüm TV'leri açıp kapatabilirsiniz.

  Patrona karşı dikiz aynası
  [​IMG]
  Kaçamakları seviyorsunuz ama bakıcı bir patronunuz mu var? İşte size çözüm monitörün kenarına bu aynayı takın. Biri sorarsa da saçlarımı düzeltmek için kullanıyorum dersiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014
 2. Cevap: En Teknolojik Oyuncaklar

  USB roket atar benim hoşuma bu gitti güzel bir şeye benziyor
   
 3. Cevap: En Teknolojik Oyuncaklar

  USB Hamster a bayıldımm :D tşkler paylasım için.
   
Yükleniyor...