En İyi Pc oyunu hangisi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  En İyi Pc oyunu hangisi

  [​IMG]

  Oyun oynamak bazen insanı gerçekten dinlendirebiliyor.Yalnız abartmamak gerekiyor oyunuda dozunda oynamak çok iyi olacaktır.Oyun ihtiyacınızı PC ile gidermek istiyorsanız sizlerepc de oynanan oyunlardan bazıları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.Özellikle hangi oyunlara göz atmalı, hangilerini yüklemelisiniz merak ediyorsanız ve bu konuda hiçbir fikriniz yoksa hemen sizlere bu konuda fikir vemrek istiyoruz. Sizin için seçtiğimiz en iyi oyunlardan sadece bazıları.

  Battlefield 3
  EA’nın seçkin FPS oyunu, sayısız silahı, aracı ve cihazı önünüze döküyor. 100’lerce metre uzaktaki düşmanınızı sniper tüfeğinizle vurmaktan düşman jetlerinin saldırısına maruz kalmaya her şeyi Battlefield 3’te yaşamanız mümkün.

  Civilization V
  Sıra tabanlı strateji serisinin bu son oyununda haritaları dolaşmak daha kolay, kritik bilgilere ulaşmak da öyle. Gods & Kings ve Brave New World eklentileri ise oyunu daha detaylı bir hale getiriyor.
  Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
  Final Fantasy hayranların sevdiği her şeyi, güçlü hikayeyi, müthiş müzikleri barındıran, tüm bunları geleneksel bir MMO biçiminde sunan Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, en iyi MMORPG oyunlarından bir tanesi.

  Gone Home
  Diğer oyunlardan farklı bir oyun olan Gone Home’da düşmanlarla savaşmanız veya zor bulmacalar çözmeniz gerekmiyor. Bunun yerine bir evde dolaşmanız ve parçaları bir araya getirerek evde yaşayanların hikayesini ortaya çıkarmanız isteniyor.

  Half Life 2
  2004’te yayınlanan Half Life 2, FPS oyunlarında karakter gelişimine önem verilmesinin, aynı biçimde grafiklerin ve oynanışın önem kazanmasının başlangıcına imza atıyordu.

  Minecraft

  Minecraft’ın başarısının arkasında belki de insanoğlunun dev yapılar oluşturma arzusunu karşılamak yatıyor. Markus Persson’un bu hit oyunu, kullanıcıların eski video oyunu seviyelerinden Death Star’a her şeyi baştan oluşturmalarına izin verdiği gibi, “hayatta kalma” türü oyun tarzıyla da ilgi çekmeyi başarıyor.

  Starcraft II
  Dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan Starcraft II’de kaynaklar, gelişim, defans ve saldırılar, en çok önem vermeniz gereken noktalar arasında.

  Dragon Age: Origins
  Baldur’s Gate’in “ruhani selefi” olarak adlandırılan oyun, PC’deki en göz alıcı RPG olmayabilir ancak taktik dövüşü ve etkileyici hikayesiyle oldukça tatmin edici bir yapım.

  Total War: Shogun 2
  Yapay zekada yapılan geliştirmeler ve yeni yetenekler, size önceki oyunlara kıyasla çok daha fazla esneklik sunuyor.

  Portal2
  Valve’ın klasik oyununun bu sürümü, ilkinin espri anlayışını, karakterlerini ve bulmaca çözme işlevlerini geliştiriyor.