En İyi Mobil Egzersiz Uygulamaları

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  En İyi Mobil Egzersiz Uygulamaları

  [​IMG]
  Yaz tatilinde hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmenin yanında günlük egzersizlerinizi ihmal etmemeniz için size alternatif egzersiz uygulamaları sunacağız.

  Kış aylarında ihmal ettiğiniz spor hayatınızı yeniden canlandırmak için kendinize biraz vakit ayırmalı ve güzel bir vücut için gereken egzersizlerinize bugünden başlamalısınız. Bunun için ihtiyacınız olan uygulamaları seçtik.

  Deniz kıyısındasınız ve bütün gün miskinlik yapmayı hayal ediyorsunuz. Doğru tahmin değil mi? Ama hiç heveslenmeyin Power 20 uygulaması ile 20 dakikada form tutacak ve kendinizi yormadan formda kalacaksınız. Bu program tüm vücudunuzu çalıştırmaya yönelik hareketler içermektedir.

  Spring uygulaması ile her hareketiniz hesaplanacak ve yaktığınız kalori ile harcadığınız enerjinin hesabını tutacak. Buna göre sizde ya daha hareketli bir plan yapacak ya da temponuzu kendinize göre ayarlayacaksınız.

  WaterWinder uygulaması ile egzersiz yaparken, güneşlenirken, seyahat ederken içmeniz gereken su miktarını size bildiriyor ve sağlıklı bir tatil geçirmenize olanak tanıyor.

  Fitness Pro uygulaması bay ve bayanlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. her türlü egzersiz hareketini nasıl yapacağınızı anlatıyor.

  Pocket Yoga size yogayı sevdirecek ve dinlendirici müziği ile hayatınıza yeni bir yön vermenizi sağlayacak iyi bir yoga öğretmenidir.

  JoggingYürüme hızınızı, ne kadar süre yürüdüğünüzü, kaç km yürüdüğünüzü, kaç kalori yaktığınızı anlık olarak size sunan güzel bir jogging uygulaması.