En iyi Android Oyunları

'Oyun Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 2 Eylül 2013 tarihinde açılan konu


 1. Android telefonlarda oyun oynamayı çok sevenlerdenseniz konumuz sizi gerçekten yakından ilgilendireceğini düşünüyorum açıkçası bu oyunlar gerçekten mükemmel ve çok fazla oynanıyor.2013 yılı en iyi Android oyunları hangileri,En iyi Android oyunları neler aşağıda bu oyunlarla ilgili gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

  [​IMG]


  Metal Slug

  Metal Slug tutkusu Android üzerinde de devam ediyor. Sevdiğiniz ve saatlerce oynadığınız Metal Slug oyununu cebinizde gezdirmek ve keyfini sürmek ister misiniz.Metal Slug adlı oyunu Google Play üzerinden 1,90 $’a satın alıyorsunuz ve o akıcı 2D metal Slug dünyasına adımınızı atıyor olacaksınız.

  Rayman Jungle Run


  Rayman Jungle Run da keyifli bir Android oyunudur. Super Mario’ya benzer bir yapısı olan oyunda ormanda ilerliyorsunuz ve size zarar verecek şeylerden kaçıyorsunuz bu arada ödüller toplamaya çalışıyorsunuz.
  Fruit Ninja

  Fruit Ninja, karakter olarak sizi bir Ninja olarak konumlandıran ve meyveleri hızlı bir şekilde kesmenizi hedef gösteren popüler bir mobil oyundur.Fruit Ninja, dokunmatik ekran üzerinden kullanılan bir kılıç ile meyvelerin hızlıca kesilmesi üzerine kuruludur.

  Dynamite Jack (2,99 $)

  Dynamite Jack (2,99 $) oyunu bildiğiniz Bomberman oyununun görsel olarak geliştirilmiş ve biraz daha renklendirilmiş hali olarak görülebilir. Oyundaki amacınız madenlerde sıkışmış bir askerin yolunu açarak özgürlüğüne kavuşmasını sağlamak. Bombalarla devriye gezen düşman askerlerini yok etmek ve karakterinizi özgürlüğe kavuşturmak sizin elinizde.

  [​IMG]