En İyi 10 Sevgililer Günü Hediyesi

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda EyLüL tarafından 3 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. En İyi 10 Sevgililer Günü Hediyeleri
  Sevgililer Gününde En İyi 10 Hediye Önerisi

  Merhaba Sevgililer Sevgilisi olanlar Sevgililer gününde Sevdiklerine hediye almak istiyenler Sevgililer gününde sevgilime ne hediye alacağım diye kara kara düşünüyormusunuz Bazıları alacağı hediyeyi çoktan aldı bazıları alacağı hediyeye karar verdi bazıları ise hala ne alacağı konusunda fikir sahibi değil sizlerin fikir sahibi olabilmeniz için Siz de bu son bahsettiğimiz kategorinin içindeyseniz sizin için belirlediğimiz en iyi hediyelere göz atabilirisniz eminizki sizlere sevgilinize uygun hediye seçeneklerini mutlaka bulacaksınız Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun


  Spa ürünleri
  kadınlar bu tür ürünlere bayılır. Bu hediye hemen bitmez uzun bir süre hediye aldığınız kişinin mutluluk içinde rahatlamasını sağlar.

  Tatil
  sevgilinizle ya da eşinizle birlikte bu sevgililer gününde bir tatile çıkın. Her şeyden uzaklaşmak ikinize de iyi gelecektir.

  Resimler
  ikinizin en sevdiğiniz resmini bir yastığın ya da kupanın üzerine bastırabilirsiniz.

  Şarap
  Kaliteli bir şarap her zaman iyi hediyeler arasındadır. Güzel bir akşam yemeği hazırlayın ve daha sonrasında şarabınızı hediye edin.

  Çiçekler
  kız arkadaşınız için hediye arayan bir erkekseniz herkesin aklına gelebilecek ilk hediye budur. Çok bilindik bir hediye olmasına rağmen kesinlikle alınması gereken bir hediyedir. Tabi ki sadece çiçek alıp vermeyin. Çiçeğin yanında eşsiz bir hediye de vermeniz çok önemlidir.

  Takılar

  takılar da her zaman işe yarar. Hiçbir zaman alınan takılardan memnun olmayan bayan yoktur. Bütçenize göre eşinizin ya da kız arkadaşınızın hoşuna gidecek en zarif ve güzel kolyeyi ya da yüzüğü bulun.

  Çikolatalar
  kalp şeklinde çikolatalar her zaman olduğu gibi bu sevgililer gününde de önemini kaybetmeyeceğe benziyor.

  Masaj
  bu hediye de herkesin aklına gelmez. Sevgilinizle beraber masaja gidin ve günün öncesinde bütün stresi hatta bütün bir yılın stresini üzerinizden atın.


  Özel bir hediye
  Kendi yazdığınız romantik bir yazıyı ya da şiiri sevgilinize okuyun.

  Yeniden çiçekler

  odanın ya da evin her yerini güllerle süsleyin ve duvarlara küçük notlar yapıştırın. Asla unutulmayacak bir gün yaratın.


  [​IMG]