En Güzel Tatil Yerleri Türkiyede

'Türkiyem' forumunda Yasemin tarafından 2 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Türkiyede Gezilecek En Güzel Tatil Yerleri  Ülkemizde gezilecek öyle güzel yerler bulunuyorki geze geze bitiremeyiz bu güzelliklerden en güzellerini en beğenilen gezilecek yerleri sizler için sayfamızda yer alacak.Tatil planları yapıyorsanız bu güzellikleri görmeden karar vermeyin.

  Bu yıl ramazandan önce tatil yapmak istiyorsanız sizlere en güzel tatil mekanalrından bazılarını tanıtmak istiyoruz şimdiden herkese iyi tatiller dileriz..

  Kız kumu harika bir yer denizin içinden yürüyebiliyor bu şekilde karşıya geçebiliyorsunuz.Kız kumunda Denizin içerisinden yürünen kısmın 600 metreyi geçtiği bu harika yolculuk, bir kıyı kordonu şeklinde sizleri büyüliyecek.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kiz-kumu-992.jpeg]kiz-kumu-992[/IMGALT]

  Assos Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bulunuyor.Assos Behramkale köyünde yer alıyor Assos bu köyün antik yüzünü oluşturmakta.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/assos-2293.jpeg]assos-2293[/IMGALT]

  Uzungöl yaz tatiliniz için harika bir tercih olabilir.Uzungöl'de doğanın içinde trekking, botanik amaçlı turlar, kuş gözlem, daha yükseklerde yer alan dağların arasındaki gölleri görmek için düzenlenen turlar, yakınlarda yer alan Şekersu, Demirkapı, Yaylaönü gibi diğer doğa harikası köylere de geziler organize ediliyor.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/uzungol-40135.jpeg]uzungol-40135[/IMGALT]

  Mardin şehri Farklı mimarisi, etnografik yapısı, tarihi ve görsel yerleri ile Türkiye’nin en mükemmel ve en şiirsel şehirlerinden birtanesi. Mardin’de Türkler, Kürtler, Araplar başta olmak üzere pek çok farklı kesim bir arada barış içinde yaşıyorlar. Mardin, dünya dinlerinin her birinden sayısız izler taşımaktadır.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/mardin-12285.jpeg]mardin-12285[/IMGALT]