En Güzel Tatil Yerleri Dünya

'Ülkeler' forumunda Nalan tarafından 1 Tem 2013 tarihinde açılan konu

 1. Tatil için yeterli vaktiniz ve naktiniz varsa dünya üzerinde görmeniz gereken pek çok güzel yer vardır. Keşfetminiz gereken en güzel tatil yerlerinden birkaç tanesini burada görüşücüye çıkaralım istedik. İşte sonuçlar...

  Rio De Janerio: Brezilya'nın en büyük ikinci kentidir. Tropikal iklim görülür. Kurtarıcı İsa Heykeli şehrin sembolü olmuştur. Ayrıca dünyanın en güzel plajlarından birisi olan Copacabana plajı buradadır.
  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/rio-de-janeiro-99436.jpg]rio-de-janeiro-99436[/IMGALT]

  Cancun: Meksika'nın en popüler tatil kentlerinden birisi. 21 km uzunluğundaki ada sadece 0,4 km genişliğinde. Kentte beyaz kumlu plajlar, palmiye koruları ve mercan kayaları bulunuyor. Görmeniz gereken yerlerden birisi.
  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/cancun-1927.jpg]cancun-1927[/IMGALT]

  Bora Bora: Güney Pasifikteki bir adadır. Volkanik bileşimlerden oluşmuştur. 6 mil uzunluğunda ve 2,5 mil genişliğindedir. Mavi suların tadına varmak için ideal bir yerdir.
  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/bora-bora-16468.jpg]bora-bora-16468[/IMGALT]

  Cape Town: Güney Afrika Cumhuriyetinin 3 başkentinden birisidir. teleferik ile Masa dağına çıkabilir, ünlü deniz fenerinin bulunduğu Ümit Burnunu gezebilirsiniz. Nelson Mandelanın tutuklu kaldığı Robben Adasını görebilirsiniz.
  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/cape-town-95575.jpg]cape-town-95575[/IMGALT]