En Güzel Mevlid kandili mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 9 Ocak 2014 tarihinde açılan konu


 1. Mevlid kandili mesajları
  12 Ocak 2014 Pazar Günü Tarihi Mevlid Kandilidir.

  Mevlid,Doğum zamanı demektir.Peygamber Efendimizin Doğum Günü Mevlid Gecesi,Rebiul-evvel Ayının 11. ve 12.Günleri Arasındaki Olan Gecedir.

  mevlid-kandili-mesajlari-12.

  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle. Mevlit Kandiliniz Mubarek Olsun

  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.


  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

  Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Tebrik Ederim.


  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

  Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.


  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

  Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun…
   


Similar Threads: Güzel Mevlid
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Mevlid kandili ile ilgili güzel sözler 10 Ocak 2014
Güzel Sözler En güzel Mevlid Kandili Mesajları 2014 9 Ocak 2014
Güzel Sözler Mevlid kandili güzel mesajları 8 Ocak 2014
Güzel Sözler israf ile ilgili kısa güzel sözler 1 Şubat 2015
Güzel Sözler israf ile ilgili güzel sözler 22 Kasım 2014