En Güzel Kurban Bayramı Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 15 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


 1. Güzel Kurban Bayramı Sözleri  Kurban Bayramına özel en özel ve güzel kutlama sözleri kutlama mesajları sizler için sayfamızda yer alacak.Kurban Bayramında sevdiklerinizin bayramlarını bu güzel sözlerle kutlayabilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kurban-bayrami-43382.jpg]kurban-bayrami-43382[/IMGALT]

  Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun.

  Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiginiz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

  Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

  Sevap kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

  Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. İyi Bayramlar.