En Güzel Babet Modeli

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 22 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


 1. Yeni Babet Modelleri  Bayanlar yaz aylarında oldukça fazlasıyla tercih ettiğimiz babet modellerinin hergün rengarenk modelleri çıkmaya devam ediyor.Ayakları sıkan rahatsız eden ayakkabılar yerine babet giymeyi tercih eden bayanlar yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabılarındandır.

  Çoğu bayanın hem rahat olması açısından hem de yaz sıcaklarında kıyafetlerine en uygun olmasından dolayı tercih ettiği babet ayakkabılar bu sezonda yine çok giyilecek.2013 babet modelleri arasında canlı renkler yine ön planda görülüyorayrıca tokalı zımbalı babet modelleri de 2013 yılında çok moda olacak gibi görünüyor.

  Babet modelleri her yaştan büyük küçük tüm bayanlar tarafından tercih ediliyor her yıl olduğu gibi bu yılda en çok Babet modelleri arasına girmeyi başaracak ve hatta satış rekorları kıracak gibi görünüyor.Yaz aylarında şıklığı ve rahatlığı nedeniyle biz bayanların ayakkabı seçiminde ilk sırada yer alan yine harika modellerin bir araya geldiği en güzel babet modellerini sizler için derledik sayfamızda yayınlıyoruz.Beğeneceğinizi umduğumuz yepyeni rengarenk Babet modelleri!

  En Güzel Babet Modeli2.jpg

  En Güzel Babet Modeli.jpg En Güzel Babet Modeli1.jpg En Güzel Babet Modeli2.jpg En Güzel Babet Modeli3.jpg En Güzel Babet Modeli4.jpg En Güzel Babet Modeli5.jpg En Güzel Babet Modeli6.jpg En Güzel Babet Modeli7.jpg En Güzel Babet Modeli8.jpg En Güzel Babet Modeli9.jpg