En güzel aşk sözleri 2015

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 12 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu


 1. 2014 yılının ilk yarısını geride bıraktık ve 2015'e adım adım yaklaşıyoruz. Yeni yıla sevgilinizle girecekseniz şanslısınız, yalnızsanız da hiç üzülmeyin yeni yıl yeni sayfalar açacaktır hayatınızda. Bizde hayatınızın yeni açılacak bu sayfasında sevdiğinizin ruhunu okşayacak en güzel aşk sözlerini paylaşmak istedik.
  ask_sözleri_forumdas.
  En güzel aşk sözleri 2015

  Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte..

  Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

  Sen,sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.

  Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

  Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

  Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

  Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

  Kirpiklerindeki bir damla yaş süzülürse yanaklarından dudaklarına ve sen o serinliği biriyle paylaşmak istersen, yüzünü rüzgara çevir, ben o rüzgarda olacağım.

  Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

  Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

  Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

  Kal benimle sonuna kadar yaşa bu düşleri, düşler biterse yaratırız. Kal benimle, ufuklarıma sarıl, güneşlerime, ışığın biterse paylaşırız.
    2. Gerçekten Harika Olmuş Bu Sözler Bir M