En Faydalı Android Uygulamalar

'Teknoloji Haberleri' forumunda Merve tarafından 18 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. En İyi Android Uygulamalar  WhatsApp Messenger ile uygulamanın yüklü olduğu diğer arkadaşlarınızla bedava konuşabilirsiniz.

  Dolphin Browser HD: Cep telefonunuzda veya tabletinizde sekme desteğine sahip farklı ve hızlı bir web tarayıcısı denemek istiyorsanız, Dolphin Browser HD’yi yüklemelisiniz.

  Angry Birds Rio: Popüler kuş fırlatma oyunu Angry Birds’in en son sürümü, geliştirilen grafikleriyle göz kamaştırıyor.

  Rom Manager: Root’lu kullanıcıların vazgeçilmezi olan uygulama, Custom ROM’ları yüklemenize ve telefonunuza yeni işlevler eklemenize izin veriyor. Aynı zamanda telefonunuzu yedekleyebiliyor ve internetten ROM indirebiliyor.

  ES File Explorer: Bu uygulama, sadece cep telefonunuzun SD kartındaki dosyaları yönetmenize izin vermekle kalmıyor, yerel ağınıza gözatmanıza da izin veriyor. Uygulama içerisinde tek dokunuşla görev kapatmaya yönelik bir işlev de var.

  Advanced Task Killer: Arka planda hangi uygulamaların çalıştığını Advanved Task Killer ile görebilir, ister dilediklerinizi, ister tümünü birden kapatabilirsiniz.

  Barcode Scanner: Ürünlerin üzerinde gördüğünüz çubuklu kodları anlamlı bir bilgiye dönüştürmek, Barcode Scanner ile çok kolay.