En Etkileyici Sevgililer Günü Hediyesi

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda EyLüL tarafından 26 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. Etkileyici Sevgililer Günü Hediyeler


  En Etkileyici Sevgililer Günü Hediyeleri

  14 Şubat sevgililer gününe özel hazırladığımız En Etkileyici Sevgililer Günü Hediyeleri ... Sevgi her gün doya doya yaşanmak istese de, bir tarih ve kıvam oluşturulmuştur bugün için. Beraberliğinizin 3. ayında, 1. yılında veya 25. yılında bugüne denk gelmiş olabilirsiniz. Romantizmin tarihinde en sevdiğinizin elini sımsıkı tutun ve onu hiç bırakmayın. İnsanlar sahip oldukları kıymetleri kaybedince fark ederler, siz kaybetmeden fark edin ve şükredin.

  En Etkileyici Sevgililer Günü Hediyesi

  Fotoğraf Çerçevesi


  Sevgilinizle uzun süredir birlikteyseniz bunu ölümsüz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Bu çerçeve sevgililer gününde sevgilinize verebileceğiniz eşsiz hediyelerden biridir.

  Kişiye Özel 3D Lazer


  Sevgilinize güzel, eşsiz ve kişisel bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız bu hediye tam size göre olabilir. Sizin ve sevgilinizin resmini kristal bir kalıp üzerinde görmek muhteşem olabilir. Bu hediyeyi sevgiliniz evinde uzun yıllar boyunca saklayabilir.

  Kristal Kırmızı Güller


  Doğal güller aslında harika hediyelerdir ama bu sevgililer gününe biraz hareket eklemek isterseniz biraz daha fazla para harcayarak bu güllerden sevgilinize alabilirsiniz. Bu güller harika görünüyor ve evinizde en sevdiğiniz romantik eşya haline kolayca gelebilir.

  [​IMG]  Ona özel havai fişek gösterisi
  Yine maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

  Ona özel aşk şarkısı
  Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek kaydıyla.

  Radyodan aşk ilanı

  Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız.


  Aşk balonu
  Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde 'seni seviyorum' yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

  Sevgililer Gününe Özel Hediye Resimleri


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]