En Etkileyici Hediyeler

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 21 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. En Etkileyici Hediye Çeşitleri


  En Etkileyici Hediyeler Neler

  Arkadaşlar sizce sevdiklerimize alabileceğimiz En Etkili Hediye Ne Olabilir Dikkatlice seçilmiş bir hediye çok pahalı bir hediyeden daha anlamlı olabilir bence Peki, basit ve pahalı olmayan ama gösterişli ve etkileyici hediyeler nelerdir gerçi şimdi sizler hediye seçeneklerini görünce pahalı gelebilir ama elbetde bir zorluğu olmalı Kolay değil öyle etkileyiciyi hediye alabilmek biraz fedakarlık göstermemiz gerekdiği ap açık ortada :f40:

  Peki, hayat ne zaman bu kadar zorlaştı. Küçükken babamıza hediye vermek istediğimizde kendi yaptığımız bir resmi ya da üzerine not yazdığımız şirin bir kart verirdik. Annelerimize de kendi yaptığımız keklerden hediye ederdik. Küçük hediyelerle de mutlu olur ve mutlu ederdik.

  Dikkatlice seçilmiş bir hediye çok pahalı bir hediyeden daha anlamlı olabilir. Peki, basit ve pahalı olmayan ama gösterişli ve etkileyici hediyeler nelerdir?

  Çiçek

  Ne yazık ki çiçekler eskiden olduğu gibi aşkı ve sevgiyi ifade etmek için yeteri kadar hediye olarak seçilmiyor ya da eskisi gibi sevgililer arasında anlam taşımıyor. Ama yine de güllerin gücünü göz ardı etmeyin. Kırmızı güller alın ve üzerine kendi yazdığınız bir not koyun. Bu şekilde hediyenin anlamı daha çok artar.

  Şarkınız


  Evleneceğiniz kişiye muhteşem bir hediye vermek istiyorsanız sevdiğiniz şarkıyı birkaç kez kursa gidip, şarkıyı nasıl daha güzel söyleyebileceğinizi öğrenin ve düğün gününüzde en sevdiği şarkıyı ona söyleyin. Bu sürprize bayılacak!

  Güzel Bir Anı

  İlk çocuğunuz olduğunda eşinizi çocuğunuza sevgiyle ve şefkatle bakarken gördüğünüzde gözleriniz dolabilir. Güzel bir hediyeyle bu anı ölümsüzleştirin. Bu anın resmini çekin ve birkaç yıl sonra eşinize hediye edin.

  En Etkileyici Hediyeler


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]